SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
http://www.meduzo.pl/arginina/  nie wiem czy to było już pokazywane czy też nie, ale wynika z tego, że t cała arganina to nie cukierki i lepiej jej nie stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
A tutaj taka ciekawostka dla osób próbujących dorobić przez Internet - http://step2learn.com/kucyk9010/ może wam pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
BooMc
http://www.meduzo.pl/arginina/  nie wiem czy to było już pokazywane czy też nie, ale wynika z tego, że t cała arganina to nie cukierki i lepiej jej nie stosować.

dziwne ze każdego zniechęcasz, może i masz racje ale jak chcieć to o wszystkim można znaleźć jakieś ale... Ale sam link ciekawy... No sam jestem ciekaw czy rzeczywiście jest taka szkodliwa

PS: poza tym gdzie jest reszta osób która zakupiła APL i miała dać znać o efektach?



Zmieniony przez - Patryck w dniu 2013-07-29 23:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Patryck
dziwne ze każdego zniechęcasz,Zmieniony przez - Patryck w dniu 2013-07-29 23:38:14


Msz mylne wrażenie ;) nikogo nie zniechecam, chetnie sam bym poczytał o jakichs nowych wynikach ;p a co do artykułu, to pomyslałme ze moze akurat ktos nie nie i chciałby poczytac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no panowie, dawac relacje :P

ja poczekam z kuracja do nowego roku, jak do tego czasu nie urosne 2/3cm to będzie trzeba myśleć nad nią :P
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 552
jak tam wasze wyniki po APL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
pewnie przedawkowali i na ojomie siedzą, bo nikt nie odzywa sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Dzisiaj zakończyłem kuracje, najpierw przez pierwsze dni brałem po 9 tabl potem tak aby wystaczyło na 15 dni.
Przed kuracją rano miałem 170 wieczorem 168,5 - ostatnie pomiary przed kuracją.
Po kuracji tzn dziś rano 172,3 a wczoraj na noc 171. UROSŁEM 2 ~ 2,5cm i przybyło mi troche na wadze )) tzn 3kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium