SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Trening na triceps ok.
W piątek na pewno nie dawaj czegoś co współpracuje z nogami - rozkład zależy od Ciebie.
przedramiona daj tam gdzie biceps lub triceps. Brzuch 2x w tygodniu tam gdzie chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
1. Jestem endomorfikiem. Celem aerobów jest podkręcenie metabolizmu jak i nie zalewanie się.
2. j/w

Panowie , robię w poniedziałek tatuaż i będę potrzebował tydzień przerwy od siłowni , obciąć węglowodany o połowę? Przestawić wam moją dietę żebyście mieli mi jak odpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
lepiej pilnowac wegli i czystosci diety niz krecic aeroby na masie.
jak bedzie podlewalo to obetnij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1648
Można zastąpić oliwę olejem rzepakowym a chleb żytni miodem? Nie cały a np węgle z 1 kromki zastąpić węglami z miodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
TomQ-MAG , ja jem na prawdę czysto , ale aeroby również chcę robić. Napisałeś ''rozgrzewke zacznij od podkrecenia obrotow organizmu czyli 5-8min na rowerku itd'' Czy na pewno rowerek? Tam nie ruszamy całym ciałem , pracują tylko nogi. Nie lepiej by było wybierać orbitrek/bieżnia (marsz)? Jak zaczynam tak rozgrzewkę to tempo robić takie samo jakie jest na aerobach? Jakie tętno utrzymywać i jak je zmierzyć? I czy mogę te maszyny zmieniać na rozgrzewkę jak i podczas aerobów czy trzeba ciągle na tym samym robić? I czy można robić takie coś , że na tym 10 minut , na tym 10 minut i na tym 10 minut czy musi być takie stałe 30 minut na jednym?



Zmieniony przez - siuvax w dniu 2012-12-15 19:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Wędzony filet z indyka dobry na kolację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
siuvax
TomQ-MAG , ja jem na prawdę czysto , ale aeroby również chcę robić. Napisałeś ''rozgrzewke zacznij od podkrecenia obrotow organizmu czyli 5-8min na rowerku itd'' Czy na pewno rowerek? Tam nie ruszamy całym ciałem , pracują tylko nogi. Nie lepiej by było wybierać orbitrek/bieżnia (marsz)? Jak zaczynam tak rozgrzewkę to tempo robić takie samo jakie jest na aerobach? Jakie tętno utrzymywać i jak je zmierzyć? I czy mogę te maszyny zmieniać na rozgrzewkę jak i podczas aerobów czy trzeba ciągle na tym samym robić? I czy można robić takie coś , że na tym 10 minut , na tym 10 minut i na tym 10 minut czy musi być takie stałe 30 minut na jednym?Zmieniony przez - siuvax w dniu 2012-12-15 19:56:44


ja rowerek sobie chwale, tutaj chodzi o to by podnies tylko troche temperature ciala, b rozgrzac organizm, a nie przetrenoiwac na rozgrzewce cale cialo. dla mnie rowerek sie sprawdza. orbitrek i inne wioslarze tez beda ok.
korzystaj z wyszukiwarki wszystko w niej znajdziesz. tempo takie bys nie tracil oddechu. co do rozgrzewki to rob takim tempem by sie spocic, a nie odpekac






DreamEvil
Wędzony filet z indyka dobry na kolację?


tak, tylko zwroc uwage by nie byl podlany tluszczem dodatkowo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1648
Można zastąpić oliwę olejem rzepakowym a chleb żytni miodem? Nie cały a np węgle z 1 kromki zastąpić węglami z miodu. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Chciałbym się dowiedzieć czy można połączyć trening siłowy na klatę (2 razy w tyg) z resztą partii
przykładowa rozpiska:
PN klata
WT plecy+biceps
ŚR nogi
CZ wolne
PT klata
SB barki+tric
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium