SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
No własnie o tym pisałem, że jest rozbieżność
Czyli lepiej dać 5 kaps? Wszystkie do jednego posiłku, który jest najbardziej obfity w tłuszcze?
BCAA mam także spoko. Rozumiem, że HIIT w DNT tylko na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Tak. HIT w dni treningowe nie wykonuje się zazwyczaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pablo0mod
No własnie o tym pisałem, że jest rozbieżność
Czyli lepiej dać 5 kaps? Wszystkie do jednego posiłku, który jest najbardziej obfity w tłuszcze?
BCAA mam także spoko. Rozumiem, że HIIT w DNT tylko na czczo?

Nie muszą być na czczo. Mogą być też po treningu w DT ale wtedy BCAA.
Możesz rozdzielić na 2-3 posiłki te 5-6 kapsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Jeżeli nie na czczo z rana to po jakimś czasie od posiłku i zwiększyć czas HIIT?
Kapsy rozdzielę tak jak mówisz

Mam jeszcze 2 pytania:
- Czy dobrym wyborem witamin będzie olimp vitamin multiple sport czy lepiej coś innego?
- Opłaca się brać coś na stawy? Jak tak to co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Vitality complex jest dosyć dobre i tanie. Top 10 (minerałów) od Activlaba również
2. Niekoniecznie. Jesli nie masz problemu to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Proszę o odpowiedzenie również w podpunktach , będzie łatwiej się odczytać , dziękuję :)

1.Słyszałem , że makaron podlewa wodą a to chyba nie za dobrze dla endomorfika. Lubię diety monotonne , czyli wszystko wrzucam do gara i mam wszystko gotowe. Chciałem zapytać czy będzie lepszy zamiast makaronu ryż basmatti i czy może wyglądać tak moja dieta jeśli chodzi o węglowdoany : rano owsiane , 2,3,4 (przed treningiem) ryż basmatti , po treningu carbo i posiłek po treningowy ryż basmatti?
2.Co myślicie o soli w diecie?
3.Robię piersi na patelni tak jak by duszone , wrzucam piersi , zalewam wodą i się robią. Mogę dodawać jedną kostkę knor dla smaku?
4.Obecnie jem mintaja. Rozmrażam rybę w sposób taki , że wrzucam ją po prostu do zimnej wody i lód sam schodzi. Później ryba jest nasiąknięta wodą i jak ja mam tą rybę zważyć?
5.Chciałbym zacząć robić rybę w piekarniku , ale raczej nie opłaca się włączać go na porcję ryby. Jak bym zrobił 3 porcję na raz (rybę jem co dzień) to ona mi się nie popsuję?
6.Warzywa gotowane , w piekarniku lub smażone tracą swoją wartość?
7.Co sądzicie o pieczarkach oraz cebuli?
8.Znacie jakieś dobre przyprawy do ryby?

Zmieniony przez - siuvax w dniu 2012-12-16 23:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
1. Może tak być
2. Staraj się jak najmniej
3. Możesz wrzucić.
4. Każda ryba taka jest.
5. Nie powinna, ale może być niedobra w smaku na zimno.
6. Większość warzyw po obróbce termicznej traci wartości.
7. Cebula jak najbardziej, pieczarki nie wiem.
8. Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
Zastąp sobie tego mintaja czasem dzień w dzień to samo jeść też się nie powinno , łososia polecam : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
sajgonki z makaronem z chinola nadają się na posiłek po treningowy? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
sajgonki to sam syf , nie polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium