SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
Pokarmy bogate w wapń

Do pokarmów bogatych w wapń można zaliczyć:
- mleko i produkty mleczne jak ser, twaróg, jogurty, mleko w proszku, lody
- warzywa - zwłaszcza te zielone jak brokuły, ciecierzyca, szpinak, brukselki
- owoce - takie jak pomarańcze, morele, porzeczki, banany, winogrona
- ryby
- ziarna, nasiona, orzechy - otręby, orzechy włoskie, migdały, orzechy laskowe,
- przyprawy jak kminek, kolendra, oregano, nasiona gorczycy
- biały chleb, ryż i makaron

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Jogurt naturalny 2% tłuszczu ma jakieś 170mg wapnia, nigdzie nie mogę znaleźć ile ma naturalny 0%. Jest sens w ogóle 0% zamiast 2% kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
raczej nie, 2 % to nie tak duzo. poza tym w jogurcie bez tluszczu nie bedzie witaminy D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11222
czy Xpand Post, mam brać bezpośrednio po treningu czy dopiero po posiłku potreningowym ( jak bedzie lepiej? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
po treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sensie, ze bezposrednio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Co sądzicie o Thermal Pro czy to dobry spalacz?? Czy nie warto cię za niego brać bo zdrowie zechla , a moze są lepsze , bezpieczniejsze spalacze ? . Tak wiem dieta najważniejsza poza tym nie robię redukcji pytam z ciekawości :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno nie dla Ciebie. A firma to jeden wielki bubel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
a Full Force Full Burn ? a jak nie to jaki jest dobry spalacz a nie szkodliwy

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie redukcji. Teraz jadę na zerowym bilansie ale chyba będę musiał troszkę przyciąć. No właśnie i tu pytanie co przycinać? Zostawić tyle samo kalorii tylko zamienić trochę węgli na tłuszcze(ile?) czy może obciąć kalorie z węgli? Jak tak to po ile ucinać i co jaki czas? 20g węgli co 2 tygodnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium