SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
Czy wystarczy mi coś takiego na redukcje i powolne kształtowanie sylwetki?

Poniedziałek - FBW na siłce, rozpisane, dobre jest bo było oceniane w innym temacie + 30 minut rowerka + 3 km szybki marsz do domu
Wtorek - pilka nozna halowa 2 godziny
Środa - pilka nozna halowa 2 godziny
Czwartek - FBW na silce, inne partie, 30 minut rowerka, 3km marsz
Piatek j/w
Sobota - dlugodystansowo - 10 km w godzine biegu
Niedziela - dlugodystansowo - 10 km w godzine biegu

Zmieniony przez - Kacperloo w dniu 2013-01-15 22:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
powinno wystarczyc, jak bedzie tego nie wie nikt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
lepiej robić to czy olać to a zrobić całe p90x? jak uważasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
nie znam p90x

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
p90x to jest taki program z zagramnicy, na płytach DVD możesz sobie kupić, resztę sobie dopisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
Oko. Kolejne pytanie ze względu na intensywność ćwiczeń ciągle odczuwam jakiś ból mimo to, że mam dietę bogatą w białko itd. I teraz nie wiem bo w suplementacjach nie siedzę za bardzo. Czy dodać sobie jakieś białko po treningu? Jestem na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki ból?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
Mięśnie się za wolno regenerują, znam ten ból. Te "mocniejsze" zakwasy. Nic nie naciągnąłem, nie zerwałem itd.

Btw co myślicie o spalaczu HyperLean FX7?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może trening masz zbyt intensywny? bo jeśli ból trwa zbyt długo to może być już tzw DOMS.

Ból świadczy że mięśnie dostały ostro po *****

aby uniknąć tego bólu polecam z własnego doświadczenia - 15-20 min rozciągania po treningu. Naprawdę pomaga powięzi mięśniowe są rozciągnięte, następny trening jest lepszy. Co prawda likwiduje to pompę po treningu ale moim zdaniem dobrze wpływa na mięśnie.

Zmieniony przez - luciaz w dniu 2013-01-15 23:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
Mój tata jest trenerem w 1szoligowym klubie piłkarskim, więc wiem mniej więcej co i jak robić przed i po ćwiczeniach ale dzięki :)! pytałęm tylko o to białko i spalacz bo w tym on nie siedzi niestety za bardzo :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium