SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki jest dolny "limit" spożywania białka? zastanawiam się czy nie obniżyć sobie ilości białka do np. 1,8g/kgmc, z czego dajmy na to 1,3g (105g) to będzie białko zwierzęcę. Braki kcal uzupełnił bym wtedy tłuszczami na poziomie 1,5-1,6g. Ogólnie to chodzi o obniżenie kosztów diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
parambino nie pomoge ci i mam pytanie do innych czy po 2 miesiacach treningu na diecie w bicu przyszło mi z 29cm na 31cm to duzo? Nie było pełnych 2 miechów bo troche chorowałem i 1.5 tyg nie cwiczyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry wynik. Ja w 3,5 miecha skoczyłem z 34 na 36. Oczywiście o ile te 31cm mierzyłeś na zimno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
kolaczyk to połączenie activlaba kreatyna + beta alanina średnio do mnie przemawia, bo najlepszy sposób na łączenie tych supli to 5g krety na czczo, 5g beta-alaniny przed treningiem i 5g krety po treningu. Na Twoim miejscu zainwestowałbym w taki zestawik:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Powder-opis27030.html
+
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html

betę możesz brać jeszcze po skończeniu cyklu, żeby zahamować spadki siły.

Co do aerobów na masie to nie widzę większego sensu, chyba że po prostu nie chcesz stracić kondycji to sobie rób, ale oblicz dodatkowe zapotrzebowanie kaloryczne i je spełniaj, żebyś nie miał zahamowanego wzrostu mięśni.

Jeśli już robisz masę, to dostarczasz na tyle dużo jedzenia, że BCAA nie będzie Ci potrzebne - może kiedyś, gdy doprowadzisz do hipertrofii mięśniowej.

vegoeop masz kreatynę z activlabu, tak? Ja bym brał na Twoim miejscu w dni treningowe 4 tabletki na czczo i 4 po treningu, w dni nietreningowe 4 na czczo i 4 3h po obiedzie, a pół godziny przed kolejnym posiłkiem.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
dioper
parambino nie pomoge ci i mam pytanie do innych czy po 2 miesiacach treningu na diecie w bicu przyszło mi z 29cm na 31cm to duzo? Nie było pełnych 2 miechów bo troche chorowałem i 1.5 tyg nie cwiczyłem...


Standardowo, tak zazwyczaj leci na początku.

paramaribo2
jaki jest dolny "limit" spożywania białka? zastanawiam się czy nie obniżyć sobie ilości białka do np. 1,8g/kgmc, z czego dajmy na to 1,3g (105g) to będzie białko zwierzęcę. Braki kcal uzupełnił bym wtedy tłuszczami na poziomie 1,5-1,6g. Ogólnie to chodzi o obniżenie kosztów diety.


1.8 może być.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
paramaribo2
dobry wynik. Ja w 3,5 miecha skoczyłem z 34 na 36. Oczywiście o ile te 31cm mierzyłeś na zimno :)

No jakieś pół godziny po siłowni to chyba dobrze...
a pozatym to ja mierze po silowni bicka itp

Zmieniony przez - dioper w dniu 2013-03-18 17:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pół godziny to już może zejdzie pompa, ja po treningu mam ponad 38cm póki jest zapompowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Beta alanina nie musi być de facto przed treningiem. Ona nie działa natychmiastowo. Jej działanie jest rozłożone w czasie (tygodnie) podnosząc poziom karnozyny.


EDIT: wybaczcie 2 posty. z rozpędu napisałem

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-03-18 17:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
paramaribo2
pół godziny to już może zejdzie pompa, ja po treningu mam ponad 38cm póki jest zapompowany.

nom ja to robie bica na modlitewniku a ty?
PS. jestem na FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dioper
ja to robie bica na modlitewniku a ty?


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium