SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Z czego masz dołożyć węgle tłuszcze białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1105
generalnie mogę dołożyć węgli jeszcze ale raczej białko bym zostawił już w spokoju bo jest na poziomie 160g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
ryż, makaron. kasza, chleb,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1105
własciwie myslalem o chlebie razowym wlasnie raczej ryz i makaron odpada bo juz sa tego spore ilosci a niestety kaszy nienawidze:P tak poza tym jeszcze cos oprocz tego moznaby dołozyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
jezeli masz problem z objetoscia posiłków zawsze mozesz sprobowac podbic kcal tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
dokladnie tłuszzce sa najbardziej kaloryczne wiec mozesz celowac w orzechy wloskie, oliwe z oliwek itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
Warto kupic worek bokserski? Bo chodzi mi o samoobrone, wycwiczyłbym szybkosc strzału i moc a teraz to z tym u mnie ciezko... A o szkołe mma albo jakąkolwiek najbliższa mam jakieś 20-30km od domu...

Zmieniony przez - dioper w dniu 2013-03-05 20:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
co najlepiej spozywac na ostatnia wieczerze w kazdym dniu na diecie redukcyjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
dioper jak nigdy nie cwiczyłeś na worku pod okiem trenera to samemu mozesz tylko krzywde sobie zrobić

norddi twaróg mozesz smaiło jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
to co mam robic? siedziec na tyłku i czekac kiedy przyjdzie na mnie kolej jak na kumpla...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium