SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Konkretnie o klatkę chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
vegoeop
Ostatnio się zastanawiałem. Czy 4 x 10kg na sztandze, daje to samo co 2 x 20 ? Matematycznie daje nam to samo, ale fizycznie może nie. Ja zauważyłem że lepiej mi się ćwiczy 2 x 20, ale to może psychika... Wiem, że pytanie dosyć śmieszne, ale fizyka jest niepojęta :)

Zmieniony przez - vegoeop w dniu 2012-12-06 16:30:09



mysle, ze za krotka dzwignia jest by byla jakas znaczaca zmiana odczuwana.
to jak z kolorami krazkow.
czarne sa ciezsze od bialych mimo, ze waza tyle samo hehe ale odczucia sa rozne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1172
w niedlugim czasie chce zrobic redukcje fatu, głównie z brzucha (tzw. dopalić), mam 185 cm wzrostu i 76 kg wagi i pytanie do was, na początek diety ile uciąć kalorii ? (100-200?) czy może zacząć od tego ile wylicze zapotrzebowania ?

i jeszcze jedno, co moge zrobić by nie spalić mięśni przy redukcji ? jesli mozna prosze o link do arta bo nie moglem znależć lub wytlumaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
startuj z dieta na zero, pozniej smialo o 200kcal obetnij i kontroluj co sie dzieje

by stracic jak najmniej miesni po portsu trzymaj diete

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1172
ok rozumiem a jeszcze pytanko po okolo ilu dniach obcinać kalorie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1681
ile razy w tygodniu trenować brzuch? lepiej 2 ćwiczenia co 2 lub 4 dni czy raz w tygodniu 3 albo 4 ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
rób raz w tygodniu np z barkami brzuch wbrew opiniom ludzi po boskim ''a6w'' nie powinno się robić co dziennie , brzuch pracuje też przy innych ćwiczeniach wysoko obwodowych ( trzyma ci poprawną pozycję) , trzeba mu dac odpocząć , rób raz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Serbik
ok rozumiem a jeszcze pytanko po okolo ilu dniach obcinać kalorie ?


jak waga bedzie stala w miejscu to ucinasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wiewior945
ile razy w tygodniu trenować brzuch? lepiej 2 ćwiczenia co 2 lub 4 dni czy raz w tygodniu 3 albo 4 ćwiczenia?


2 razy w tygodniu dodatkowo starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1172
mam jeszcze jedno pytanie, ile dni okolo moze trawac redukcja 1 - 2kg ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium