SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Dzięki, masz soga za pomoc, ale zobaczyłem 5 sekund przed napisaniem twojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Mam pytanie odnośnie cheat meal`a, robić go w dnt czy dt, a może obojętne? Mam go wliczać w bilans czy po prostu ma być zamiast np. posiłku po treningowego? Będzie to własnoręcznie robiona pizza z "dobrych" składników czyli pierś z kurczaka itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
no lepiej w DT, ale mowa oczywiście o jednorazowym ewentualnie raz w tygodniu oszustwie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
mam zamiar raz na dwa tygodnie :) w dt może być :) tylko czy wliczać w bilans czy np. zamiast posiłku po treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
spokojnie, zawodowcem nie jesteś, śmiało czasem możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Czyli lekko mogę przekroczyć bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
W ten jeden dzień tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Wiadomo, że tylko w ten :) Zadałem ostatnio pytanie ale niestety nie dostałem odpowiedzi, więc ponowię.
Wyliczając zapotrzebowanie z tego "rozbudowanego" wzoru na forum wychodzi mi 2400kcal, a na potrenigu 3400kcal Której wartości się trzymać? dodam, że jestem już jakiś tydzień na redukcji i przyjąłem tą pierwszą wartość ale teraz to już nie wiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium