SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
niee no, mikrofala to jest zupełnie inna sprawa moim zdaniem, nie używam w ogóle, bo to jednak mimo wszystko syf jest

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-25 17:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
nie:) mikrofala polega na podgrzaniu czasteczek wody w produkcie za pomoca promieniowania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wieem, uczyłem się o tym co nieco, ale to promieniowanie cośtam robi z witaminkami + jak sama nazwa wskazuje dekoduje geny i potem są jakieś dziwne powikłania, bo się w mejozie coś nie zgadza :P. Tzn mi bezpośrednio to nie zaszkodzi, wiem, bo nie jestem z tych co będą mieli raka jak im się mięso przypali, ale takie korzystanie z mikrofali codziennie przez 20 lat na przykład powoduje takie zaburzenia mejotyczne w organizmie (w końcu to potem jem), że np. jest zwiększone prawdopodobieństwo, że za 1-2 pokolenia urodzi się dziecko z zespołem Downa :P

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-25 18:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
widze ze czarno widzenie jak z aspartamem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
aspartam jest spoko :P. Ja jestem raczej realistą, ale to akurat jest dość poważne zagrożenie, ewentualnie bio-chem zżera mi mózg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Cywilizacja idzie cały czas do przodu, niektórych rzeczy sie nie da uniknąć, równie dobrze nie wiadomo jaki wpływ na nasze zdrowie za 20 lat będzie miało mięso ze zwierzaków które pieron wie co jedzą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
już teraz kurczaki pewnie mają porównywalną zawartość chemii do Mass Up'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DreamEvil
wieem, uczyłem się o tym co nieco, ale to promieniowanie cośtam robi z witaminkami + jak sama nazwa wskazuje dekoduje geny i potem są jakieś dziwne powikłania, bo się w mejozie coś nie zgadza :P. Tzn mi bezpośrednio to nie zaszkodzi, wiem, bo nie jestem z tych co będą mieli raka jak im się mięso przypali, ale takie korzystanie z mikrofali codziennie przez 20 lat na przykład powoduje takie zaburzenia mejotyczne w organizmie (w końcu to potem jem), że np. jest zwiększone prawdopodobieństwo, że za 1-2 pokolenia urodzi się dziecko z zespołem Downa :P

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-25 18:08:41

akurat w tej kwestii jak i GMO to wszystko to sa hipotezy, nikt nie wie jak bedzie i to sa przypuszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
Pytanie co do aspartamu, skoro już było o nim trochę mowy.

Bo na kolacje jest posiłek czysto białkowy, w moim przypadku 250 g twarogu chudego + 50 ml jogurtu 0% (śladowe ilości węgli, 0 tłuszczu) i czy mozna dodać do tego np. 3 tabletki słodzika rozpuszczone w łyżce wody? żeby to jakoś smakowało? bo nie chcę solić i przyprawiać żeby nie trzymać wody w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dodaj zioła albo czosnek. Ja osobiście dodaję dżemu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium