SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Nie mogą Ci zaszkodzic przysiady jak będziesz je wykonywał poprawnie technicznie i zaczniesz od małych ciężarów i bardzo powoli będziesz je zwiększał nie tracąc dobrej techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
Mi głównie chodzi o to czy nie przestanę rosnąć mam 170 cm a chcialbym 180. Mam 16 lat i boje się, że to będzie miało wpływ. Są podzielone o tym zdania i nie wiem właśnie. Inni napisali także, że ćwiczenia siłowe powodują szybszy wzrost, ale raczej nie chodziło im o dźwiganie na stojąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
poprawna technika + mały ciężar nie wpłyną na wzrost. ale czy urośniesz jeszcze te 10cm to tylko od genów zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
aktywnosc fizyczna wspomaga wzrost

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
Czyli chodzi o bieganie i ćwiczenia z ciężarami tak? W tamtym roku jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to dosłownie codziennie grałem w noge pare godzin i jakoś nie urosłem.

Zmieniony przez - tifer w dniu 2013-01-09 16:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
co ty se myślisz ze pobiegasz trochę i wystrzelisz w górę nagle ? Szkoła średnia to już taki okres w którym prawie wcale się nie rośnie niektórzy tylko urosną więcej ale to są osoby które w gimnazjum bardzo nie urosły .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
btw. żeby przestać rosnąć przy robieniu przysiadów, musiałbyś chyba podnosić samochód z kocim grzbietem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
Moja lewa partia mięśni na brzuchu jest bardziej rozwinięta niż prawa, po mimo, iż ćwiczę równomiernie. Da się jakoś wyrównać tą różnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
nie ma cwiczen na lewą albo prawą strone , pewnie nawet tego nie widac , wiec nie przejmuj sie tym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium