SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
wracaj do zdrowia, trzymamy kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Formą sie nie przejmuje z Przemkiem mamy juz redukcje opanowaną do perfekcji! XD Dzieki Dawid!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29632 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
teraz rozumiem. kolega mial to i tez sie strasznie dlugo z tym meczyl. izotek tez lecial u niego na pewno ale on mial takie tylko krosty ale ogrom caly tyl glowy szyja. zadnygo ciecia szwow itp nie bylo mimo to dlugo z tym walczyl ale wygral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Kolejna mała aktualizacja co by dziennik jakoś żył

Jestem juz po operacji cięcia i czyszczenia skóry głowy. Wprowadzili mi do glowy 12 drenow i zrobili 7 nacięć.
Szwów też jest sporo.
Teraz jestem już w swojej sali z potwornym bólem głowy i zawrotami ale ponoć to normalne i 1-2 dni przejdzie.
Przede mną jeszcze dwa mniejsze zabiegi ale to juz bez usypiania mnie jak to miało miejsce teraz. Płukanie przestrzeni między skórą glowy a czepcem i wyjmowanie drenow. Mam nadzieję ze uda sie to zrobić do konca tygodnia i w sobote a najpóźniej poniedziałek/wtorek mnie wypuszcza.
Po dzisiejszym wymazie z bakterii mega plusem jest to ze bakteria podanta jest na sporą ilość antybiotyków i nie trzeba będzie stosować tych najmocniejszych.
Kolejny plus ze do końca roku powinno juz to wszystko poznikac a bakteria zostanie całkowicie "zabita" i nie będzie nawrotów
No i bez minusa sie nie obędzie - po całej tej akcji nie wyrosną mi już włosy więc będę łysy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
z doświadczenia 20 letniego 'łysola' wcale bym tego ostatniego nie nazwał minusem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
teraz kojarzę, ze mam kumpla ktory chyba przechodził coś podobnego nie tak dawno, ale on jednak sprobowal jakiegos przeszczepu i powoli juz zarasta włosami, pewnie są na to jakies metody, ale to znowu kolejne zabiegi itp


Silny jesteś Byku i dasz sobie radę, brzmi to naprawdę nieciekawie ale fajnie, że są pozytywy w tym co Ciebie spotkało i obys jak najszybciej wrócił do siebie to i samopoczucie sie szybko poprawi, zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Q sumie zawsze chciałem być łysy ale nie wiem jak zniesie to moja Marta xD ona przy włosach na 3mm juz wrzeszczała xD no.ale teraz zrozumie ^^ Nie no przeszczepu na pewno nie będę robił. Nie wstydziłem sie siebie jak mialem na wadze 145kg to nie będę sie tez wstydził łysiny z szytymi ranami. Zone już mam więc modelem być nie muszę ^^
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
ode mnie z siłki wychodzi na slaksu w atletycznej a jest łysy, pewno pierwszy w historii :D



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-04-04 18:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Zawsze jest peruka! Wkec moze w mens fizik będzie pasowac albo jeszcze jakiś tam dziwnych wymyslonych x)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium