SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Dzięki!
Mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziony na ustawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Możliwe ze ja bo na ustawce nóg jeszcze nie robiłem xD ale zobaczę jak mi wypadnie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29632 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
czytac fajnie ale jak fajnie ogladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Dzięki wielkie Mumino :D Wiadomo Gordon Ramsey to nie jest ale wkręcam się powoli na co raz to wyższe obroty z jedzeniem ale niestety szaleć mogę tylko w weekendzik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314


Dzień w sumie można zaliczyć do udanych Jedynym jego minusem było to, że w pracy to mi się tak cholernie dłużyło, że momentami nie wiedziałem co ze sobą zrobić stwierdziłem, że za chwilę chyba pójdę spać Bo inaczej tego nie zniosę
No ale po pracy jak już tylko wyszedłem to czas zaczął lecieć jak szalony ledwo wróciłem do domu poszedłem na trening machnąłem trening z cardio i w domu o 20 zrobić szamę jedzenie na jutro i takim o to sposobem mamy 22 z minutami
Przede mną jeszcze tylko szybka kąpiel kolacyjka i do spania. No i kolejna kwestia albo mam jakieś schizy albo jak dla mnie z dnia na dzień z treningu na trening ta sylwetka prezentuje się co raz to lepiej a szczególnie jak znowu widzę łapy całe w kablach



Zaraz po nogach barki z dwójkami to mój ulubiony trening Dzisiaj w niektórych ćwiczeniach nawet dołożyłem ale progresować przy takiej ilości powtórzeń wcale nie jest łatwo mimo wszystko ciężary w dół nie idą więc jestem zadowolony. No i na koniec cardio które robiłem z czystą przyjemnością może z racji tego, że za nim tęskniłem x) to tak się teraz zaprzyjaźniliśmy no i zobaczymy jak to będzie jak nie daj boże to cardio pójdzie do góry wtedy chyba sobie rozbije to na dwie sesje x) Mimo wszystko nie gdybam póki co.
Każdy wie, że Przemo wie co robi i wie jak zrobić ze skóry pergamin :D

Barki + Dwójki

1. Wyciskanie hammer 15/12/10/10/10
2. Wyciskanie hantli 20/15/12/12/12
3A. Podciąganie wyciągu dolnego do brody 3 x 12
3B. FacePull z wyciągu dolnego 3 x 15
3C. Unoszenie bokiem 3 x 15
4. Uginanie leżąc 15/12/10/10/10
5A. MCNPN 4 x 12
5B. Uginanie stojąc 4 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni.




Jak to w tygodniu bez większych szaleństw :D Ale odkryłem nową zayebistą opcję! Ryż z kurczakiem i jajkiem sadzonym Wchodzi jak ta lala

Omlet z masłem orzechowym
Ryż basmati z kurczakiem, warzywami i jajkiem sadzonym.
Ryż jaśminowy z kurczakiem, warzywami do tego jabłko i wafle ryżowe z dżemem porzeczkowym.






4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No jajo sadzone rulezzz sam jem tak od lat jak mam tluszcze w posilku akurat Ciesz sie ze widzisz z dnia na dzien poprawe bo mi sie wydaje ze ja z dnia na dzien wygladam coraz gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
Myślę, że to wszystko kwestia głowy Ja codziennie wstaje idę do salonu patrzę w lustro i mówię sobie o patrz! Kolejny progres I tak każdego dnia więc głowa skrzywiona x) ale działa!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Afirmacja czyni cuda- Platz o tym mówił, w młodości miał nad lustrem kartkę z napisem: Tom Platz-Mr Universe W głowie odniósł sukces, zanim w ogóle zaczął startować Ktoś może powiedzieć, a tam takie prdolenie- zgoda, ale kiedy zaczniemy sobie wmawiać coś złego, to natychmiast działa, czemu? Bo prościej się poddać niż coś zrobić
Tak więc ja pochwalam, głowa nastawiona i skupiona na sukcesie- dość powiedzieć, że Twoje podejście nam tu wszystkim się udziela, więc tym bardziej się nie zmieniaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium