SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
RafalRRRR
To biegaj w swoich konkursowych


Hahaha

Skonczylem - 10 min rozgrzewka, 10 min "interwalow", 5 min schlodzenia.
W interwalach wyszlo tak od 15 do 25 sekund pracy i 40 - 50 sekund odpoczynku, na oko to robilem ale w miare uczciwie. 10 min dochodzenia do siebie Co dziwne nie spocilem sie za bardzo, fajnie teraz na dworze, w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
RafalRRRR
W sprawie interwalów Dawida - lecisz sobie rekreacyjnie, patrzysz za siebie a tu nagle przyspiesza i sprintem zbliża się taki Dawid , Wczoraj miałem podobnie (pomijając budowę) lece za jakimis dwoma młodymi i nagle sprint . Trochę się przejęli ;)


jak jeszcze miałeś koszulkę z krótkim to się nie dziw ,
w pracy dziary Ci jakoś nie przeszkadzają (w sensie klientom)? czy je zakrywasz? bo chyba nie pracujesz w salonie tatuażu bo wtedy to by była żywa reklama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie mało kto wie w firmie (a widziało jeszcze mniej), a pracuje w grupie 5 rok, dziarki mam 4 (zacząłem w 2009r). Klienci nie wiedza w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

10 min rozgrzewka, 10 min "interwalow", 5 min schlodzenia.
W interwalach wyszlo tak od 15 do 25 sekund pracy i 40 - 50 sekund odpoczynku, na oko to robilem ale w miare uczciwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Troche mało- max praca powinna dochodzic między 20-50 sek,przerwy wtedy w granicach do 2 minut a cały czas min 10 min-do 25min ..ale na poczatek może byc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Od czegos musze zaczac, zwlaszcza z tym nadcisnieniem trzeba uwazac, nie moge szarzowac. Bede zwiekszal systematycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Przechodze do konca czerwca na push/pull/legs. Cwiczylem splitem do tej pory i trzeba zmiany. Na te 7 tyg. mysle, ze akurat. Dzis byl pierwszy trening.

wioslo sztanga podchwyt pochylenie
podciaganie na drazku nachwytem
wioslo hantlem
sciaganie do karku

odwrotne rozpietki w opadzie

uginanie na sztandze prostej
uginanie hantlami z supinacja


Z racji braku czasu musialem skrocic trening i nie bylo cardio. Sam trening taki sobie, zmeczenie dniem i glod doskwieraly. Po wszystkim skoczylem na 12 min do sauny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
WL
gilotyna skos
rozpietki skos

wyciskanie hantli siedzac
unoszenie na boki siedzac

pompki w podporze tylem
prostowanie reki ze sztangielka za glowa jednoracz

unoszenie ze zwisu
spiecia

cardio 27 min bieznia


W koncu dobry trening Nie bylo ziewania, byla moc, byla pompa. W pompkach w podporze na luzie z 50 kg na kolanach szlo. Nie wiem czy to malo czy nie, ale pompa zacna i tric skapitulowal.


Spore DOMS na bicach, grzbiet sie zaczyna.




Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-05-09 15:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Wczoraj niestety kompletny off. Mialo byc jakies cardio/interwal ale skonczylem pozno no i pora deszczowa zawitala, tzn. lalo caly wieczor... I taki tez bedzie weekend - musze isc w sobote i w niedziele do pracy, a silka tylko do 20 czynna. No i tez bedzie lalo, a wiec treningi moga wypasc.

Z pasa powoli ucieka jednak caly czas, mysle ze jak sie drastycznie nie spowolni/zatrzyma to swoj cel minimalny jestem w stanie osiagnac. Jak tak patrze w lustro to robie sie szczawiem wiekszym jak bylem, ale z drugiej strony yebac ten tluszcz na miesniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitan Wodka
Jak tak patrze w lustro to robie sie szczawiem wiekszym jak bylem, ale z drugiej strony yebac ten tluszcz na miesniach


Tzn mniejszym . Dobrze Kapitanie!
A robota, no cóż, bywa tak czasem. Szkoda ze akurat miche masz tą samą (DT/DNT). Ja to mogę jeszcze przeciąć w takich sytuacjach. Przynajmniej psychicznie wychodzi równowaga

Edit. Aaaa, no i na forum cały weekend będziesz dostępny

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-05-11 05:35:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium