SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dzieki za rady Jestem jedyna osoba robiaca przysiady u siebie. Od tego cwiczenia lamie sie kregoslup i w ogole jest zle Mysle, ze reszty nie musze pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Czyli zostaje znalezienie motywacji w sobie.

Polecam na początek eksperyment z budowaniem siły. A w kolejnym etapie dołożenie powtórzeń - nawet dochodząc do ekstremalnie dużych z pozoru zakresów powtórzeń. Wtedy kopyto musi się ruszyć.

Ja teraz wracam po kontuzji (właściwie to dalej ją mam, ale udało mi się trochę zrehabilitować) i odbudowuję ogromne straty w wielkości mięśni ud. Więc jesteśmy na podobnym etapie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dzieki, bede kombinowal; jak to zrobie to jeszcze nie wiem, ale wiem ze sie nie poddam. Bez jaj, glupie nogi nie wezma nade mna gory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi podstawa i tyle, ale nigdy nie jest za pozno aby zaczac je cwiczyc :)
Moge nie zrobic tricepsa, bicepsa czy innego cepsa ale nogi musza byc zawsze. Trening bez nog nie liczy sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DARNOK35
Nogi podstawa i tyle, ale nigdy nie jest za pozno aby zaczac je cwiczyc :)
Moge nie zrobic tricepsa, bicepsa czy innego cepsa ale nogi musza byc zawsze. Trening bez nog nie liczy sie.


Nawet w dniu plecow czy klataki?

A ze nogi podstawa to pelna zgoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fakt jak robilem splita to nogi 1x w tygodniu byly, ale dodatkowo dostawaly w kosc na crossficie i to calkiem solidnie oraz podczas gry w kosza.

Napisalem tak bo glownie cwicze systemem FBW a wowczas zawsze zaczynam od przysiadow.

Ale wystarczy 1x w tygodniu zrobic ich porzadny trening. Porzadny trening to znaczy taki, ktory czujesz ze byl jeszcze 4 dni po nim

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-03-22 14:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wczoraj DNT

Moje nogi sa totalnie zniszczone, od lydek po sam koniec dvpy jest jeden wielki DOMS Odpuscilem wczoraj cardio, ale nie zaluje teraz. Klatka rowniez, choc wczoraj bylo apogeum. I to daje mi do myslenia, a w zasadzie potwierdza wczesniejsze przypuszczenie odnosnie treningu. Mianowicie - za lekko! Mam na mysli tonaz.

Przykladowo - zrobilem dipsy z talerzem 10 kg, 5 serii po 10 dokladnych ruchow. Wczesniej robilem dipsy bez ciezaru i widocznie ten bodziec byl inny. Oczyiwsice tez dokladnie, ale tej "walki" bylo mniej.

To samo siady - zrobilem 4 serie na "wiekszym" ciezarze do porzygania, a wczesniej po topowej serii od razu regres.

Wiem, ze Ameryki nie odkrywam, ale jest nadzieje na ruszenie do przodu.

Miska to tragedia, caly dzien czitowalem. Ciesz sie droga Konkurencjo Jeszcze jutro chrzciny mam. Jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo. Uczciwie napisze, ze od poniedzialku wracam do liczenia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie możesz czekać z liczeniem do 7 kwietnia

A co do tych ciężarów, cholera, trzeba ciągle o tym pamiętać. Wiem po sobie, że w cholerę treningów zrobiłem... bo zrobiłem. A chcę, aby na każdej końcówce serii moja mina była taka jak w avatarku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wiem, ze to zabrzmi jak krecenie i szukanie wymowek, ale powaznie czuje ostatnimi dniami, ze moj organizm domaga sie wiecej kalorii. Cholera wie co jest, nie ciagne jakos dlugo redu, a i kalorie nie sa tragicznie niskie. A liczyc musze Rafal, bo inaczej bedzie bojler a nie kaloryfer, pisalismy o tym. Ale od pon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
unoszenie nog ze zwisu
allahy

wyciskanie z klatki siedzac
wyciskanie sztangielek siedzac
unoszenie na boki w pochyleniu
face pull

wycisk flarowy wasko lawka pozioma
prostwanie ze sztangielka za glowa
prostowanie z linkami wyciagu gornego

bieznia 20 min


Brzuch ok. Barki bardzo dobrze dostaly, sila jakby ciut skoczyla. Tricpes srednio, a to dlatego ze wycisk flarowy dziala rownie na srodek klatki w moim odczuciu. Musze wiec robic fracuza/pompki na pierwszy ogien. Przynajmniej ostatnim cwiczeniem go dobilem. Tylko 20 min na biezni bo juz czas naglil.

Nogi nadal zdewastowane, ciezko bylo lazic po tej biezni. W ogole to cud, ze sie na trening zmusilem z takimi DOMSami. Makes me proud

Miska juz nawet nawet, ale dzis malo dla odmiany, jakies 2000 kcal moze wyszlo - brak apetytu/skrucha po wczorajszym.

EDIT Jednak lepiej troche.




Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-23 13:34:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium