SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
pompki na hantlach z nogami wyzej
dipsy z obciazeniem
hantle skos
rozpietki brama

unoszenie ze zwisu
maszyna

bieznia 37 min chyba


Dobry trening, lekko zmienilem bo smith byla zajety i zamiast gilotyny dalem hantle na skosie. Ogolnie bede modyfikowal pewnie dni treningowe, cwiczenia itd., ale o jeszcze w fazie rozwazan.

Aero skrocone z racji na czas, ale podkrecilem tempo dzis i wyszlo chyba nawet lepiej jak normalnie. W ogole ostatnio bieganie idzie coraz lepiej, ale bede musial pewnie ograniczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
Kapitanie - Twoje posty są intrygujące!
"unoszenie ze zwisu" - nawet nie próbuję się domyślać!

A po ile serii i powtórzeń robisz w opisywanych przez siebie ćwiczeniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Janie - unoszenie ze zwisu to unoszenie lekko ugietych nog do klatki wiszac na racku (to ta klatka do robienia przysiadow). Nie robie tego na drazku bo sie bujam, na racku mam wlasnie mozliwosc wlozenia preta na dowolna wysokosc i jak wisze to mam oparcie na lopatki. Robilem l-sit na tym, jest na pierwszej stronie.

Odnosnie cwiczen - to zalezy. Jesli trening ma malo cwiczen, jak wczoraj, to robie 4 serie zasadnicze + regresy. Powtorzenia w zakresie 6-10, i 15-20 w regresach. Jesli spojrzy Pan na moje treningi, to widac, ze nie trzymam sie jednego planu - wiem, ze nie jest to dobre, ale musze sobie na biezaco "radzic", moja silownia jest mala i sporo osob przychodzi, dostep do sprzetu to czasem normalna kolejka.
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
O, astry, czlowiek-problem. Do kazdego zastrzezenia, wszedzie cos nie tak - a to centymetr nie taki, a to zdjecie krzywo, ato tego brak... Jestes dokladnie tym typem czlowieka, ktorego staram sie unikac jak tylko moge. Nie martw sie o moja uczciwosc, naprawde. I jak poprzednio prosze - nie wypowiadaj sie u mnie, bo jak zwykle tylko siejesz zamet.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-06-20 09:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
wioslowanie sztanga nachwyt pochylenie
wioslowanie na maszynie siedzac chwyt neutalny
wioslo hantlem
MC
podciaganie nachwytem
szrugsy sztanga

bieznia 37.5 minuty


No a dzisiaj taki potworek wyszedl Stawiam teraz na wiosla, juz pisalem. Po jego trzech rodzajach dzis fajnie bylo czuc grzbiet. No i chcac czy nie - musze wracac do MC powoli. Co tydzien ucinam cardio troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Stalo sie - pas luzem na pepku pokazal 79 - 79.5 cm. Bardziej 79.5 cm. Jestem hepi Jak sie nic nie zmieni to w nastepnym tygodniu male podsumowanie i jakies foto zapodam, choc juz i tak jestem na wyprowadzeniu z redu bodaj 12 dzien.

Ponizej 4 foto z Sapporo - Festiwal Sniegu 2012.



















Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-06-21 06:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Oj przyda mi sie, dawno nie mialem dnia wolnego. Sa DOMS na grzbiecie i piersiowych, jest rekordzik w pasie i jest gowniania pogoda - idealny dzien na wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre fotki . Aż żal Ci będzie wracać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium