SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zaczne od tego, ze dzis wszystko bylo przeciw mnie. Zerwalem sie rano do roboty bo wyszlo spotkanie nieplanowane. Jak wspomnialem, plecy to tragedia dzis!Spotkanie mialo byc o 10, wyszlo o 13:30... Zrobil sie w miedzyczasie tajfun maly (nic wielkiego, troche deszczu i wiatr; nieprzyjemne bo deszcz "zacinal"). Wrocilem na 15 do domu - zmokniety, zly, zmarzniety i glodny (bo zjadlem tylko pol ptasiego mleczka). Nie poddalem sie - przebralem sie, polecialem na silke, a co tam to opisze ponizej. W drodze powrotnej tajfun juz nabral na sile i po raz kolejny mokry wrocilem do domu... Tym razem jednak zadowolony

unoszenie ze zwisu
allahy

chest dipsy + 10 kg w plecaku
WL
wyciska hantli skos
sciagnie linek jednoracz (rozpietki znaczy sie)

uginanie ze sztanga prosta
uginanie z supinacja jednoracz
uginanie na wyciagu dolnym

bieznia 30 min


Trening zayebisty, ale ciezko... Przez plecy Dipsy dobrze, WL rowniez ale ciezary juz malutkie bo klatka juz dobrze porobiona. No i lezec sie nie dalo Hantle skos rowniez ciezko, mimo zmniejszenia ciezaru. Biceps dobrze, poprawnie, ale bez rewelacji.

Cos bialko lekko malo dzis, trudno.





Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-06 13:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
przysiady ze sztanga z tylu
wykroki chodzone ze sztangielkami
prostowanie siedzac
zuraw
uginanie lezac
wspiecia siedzac
wspiecia stojac jednonoz


Juz troche lepiej, w ostatniej serii siadow wzialem pas i pomoglo. Wykroki to masakrator niezly. Zuraw spoko, dobitka uginaniem. Wspiecia siedzac ok, jednonoz w miare.

Wczoraj cos mi sie poyebalo przy liczeniu michy i wyszlo jakies 150 kcal wiecej. Dodatkowo dzis zjadlem kotleta z piersi z serem, majonezem, jajkiem i ni wiem jak to liczyc. Stad dla pewnosci obcinam kcal jak ponizej.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Plecy puszczaja powoli, za to klatka sie rozkreca. Brzuch tez pobolewa, to chyba dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nie przejmuj się majonezem czy serem ja wczoraj wciągnąłem pizze własnej roboty + browar, a w lodówce czeka druga pizza

ale od jutra dieta na 100%

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie przejmuje sie, ale bilans to swietosc Stad ucinam, bo spac nie bede mogl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wczoraj jeszcze wlecial wieczorem browar, 633 ml, w ramach uzupelniania mineralow. Tak liczylem i liczylem, i wyszlo, ze jeszcze akurat piwo moge. Wniosek: na piwo zawsze jest miejsce Oczywiscie po wypiciu jednego wziela mnie szatanska ochota na jeszcze ze 3 browce, ale jakos sie powstrzymalem. Piwo to yebane zlo...

Dzis DNT, nogi juz bola, klata nadal cierpi. Jestem zadowolony z ostatnich treningow, nie odpuszczam i daje z siebie wszystko. Jeszcze tylko ta miske dopiac bardziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Bieznia 40 min

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DOMSy na nogach i nadal na klatce, brzuch i plecy puscily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Kapitan Wodka
Wysłano 29 marca 2013 09:13
Jutro wroce do siebie na wies, zgram zdjecia i wrzuce, slowo. Dodam tez jakies ciekawsze z 2011, kiedy to bylem tu typowo turystycznie, bo teraz tylko albo siedze w hotelu albo w pociagu.


Gdzie są zdjęcia? Spamujesz Rafałowi w dzienniku zamiast zająć się robotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no właśnie ja też czekam na te foty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium