SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Mam nadzieje, ze to juz ostatni Gardlo troche nadal meczy, ale znosnie. Jedzenie w normie. Z braku ruchu strasznie palic mi sie dzis zachcialo. To jednak prawda ze z nudow glupoty do glowy przychodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Podziele sie prostym przepisem, a w zasadzie lekka modyfikacja dobrze znanych plackow owsianych. Otoz naszlo mnie wczoraj wieczorem na rozkminy jak zrobic pizze, ktora zadowoli nawet Zywieniowych Talibanow oraz Food Police. Bo tak - maka pszenna pelnoziarnista (i ogolnie pszenica i jej pochodne) zbiera baty, z zytniej z kolei ciezko cos ulepic a i smak jest dyskusyjny. Z mojego dumania wyszlo, ze spod z placka owsianego powinien zrobic robote Tu musze uczciwie napisac, ze w necie rano znalazlem cos takiego jak oatmeal pizza crust, niemniej nie widzialem tego wczesniej i mysle ze zadne copyright mnie nie dopadnie

W tabeli podane sa dokladnie moje proporcje. Mozna rzecz jasna modyfikowac jak sie tylko chce, nic trudengo tu nie ma i w zasadzie po usmazeniu placka jestesmy w domu. Reszta, tj. dodatki i sos, to pole do popisu dla przygotowujacego.




Po kolei:

1. Zalewamy owies ciepla woda, odstawiamy na jakies 5 min. Wbijamy jajo i mieszamy. (Tu mozna przyprawic jak sie chce ten spod, jesli ktos nie lubi smaku owsa. Ja nie zrobilem tego, ale nastepnym razem zrobie.) Smazymy na petlni na odrobinie tluszczu (ja dalem oliwe z braku innego; moze byc PAM lub prawdziwe maslo). Placka smazymy standardowo.

2. Kroimy w drobna kostke piers, cebulke, pieczarki i smazymy razem doprawiajac jak sie chce. Smazymy do odparowania sokow.

3. Mieszamy jogurt naturalny z keczupem. Mozna to doprawic, ja dalem pare kropli tabasko. Mamy sos.

4. Smarujemy cienka warstwa sosu spod placka. Dajemy podsamzonego kurczaka z warzywami. Na to leca cieniutkie plasterki pomidora i oliwki. Calosc posypujemy serem.

Pieczemy w piekarniku w 180 stopniach przez 15 - 20 min. Smarujemy reszta sosu i gotowe.

Mozna zejsc z tluszczu w przepisie jesli da sie PAM do smazenia, ser light oraz wywali oliwki. Do 30 g mysle, ze mozna zejsc - wazne w przypadku diet HC

Ta wersja nie jest tak "sztywna" jak standardowa pizza na bazie maki. Wszystko zalezy od tego jak sie usmazy spod. Moj byl jednolity, ale trzeba bylo uwazac przy operowaniu nim, po mocniejszym pociagnieciu moze sie rozejsc. Bi kerful








Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-05-01 09:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
!! UWAGA ZROBILEM TRENING !!

WL
gilotyna skos
rozpietki brama

modlitewnik jednoracz silowo
uginanie na sztandze prostej

spiecia z obciazeniem
takie cos na dolny odc. brzucha, nazwy nie znam


Trening w wersji minimum, bez cardio. Jeszcze zajmie mi pare dni powrot do homeostazy i nie bede sie forsowal. Zeby nie bylo za dobrze to dostalem dzis okresu - krew mi z kulfona leciala pare razy w ciagu dnia, ale na szczescie nie na treningu.

Od teraz nie bede juz nic pisal o misce, jedynie w przypadku wykroczenia. I dzis takie male bylo bo po trenie zjadlem 3 banany - stare byly i nie chcialem wywalac. Wszystko w bilansie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam kolpsa motywacyjnego ostatnio... Fajne, ze wróciłes z choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Akurat jestem, jakiego klopsa? Co to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze mi sie nie chce nic. Sens tracę. Mam tak czasem.... Tzn sens w to wszystko tutaj :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Przytulic Cie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No to co Ci napisac... Tak to jest, raz lecimy na pelnej i sie to kreci, a raz sie odechciewa i jest powatpiewanie. Znam Zacisnij zeby i dawaj dalej, Kapitan przybija pione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
na takie chwile zwątpienia najlepiej działa trening

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium