SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Rozumiem Twój ból. Życie bez węgli jest przerąbane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Laduje cole zero, pyerdole sie tak meczyc. Swoje minimum osiagnalem, pora ruszac dalej czyli... BRUDNA, SWINSKA MASA, KG TYGODNIOWO DO KONCA ROKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Mam nadzieję, że żartujesz Kapitanie Bomba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No jasne, ta redu mnie sporo chyba nauczyla, ale przede wszystkim jednego - nigdy wiecej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja to samo. Nigdy więcej pół rocznych redu Krata zacznie niknąć= ucinam kalorykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Kapitan pyerdolnie foty to szczeka opadnie . Ja kurde dupa z ładowania na razie no i przygotowanie pod nie, bo faftaq znikął niestety a sam to nie chce kombinować bo pewnie bym sie tylko zalal jak świnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Hehe, Rafal chcialbym ale nie zrobilem postepu od ostatnich fot Z 1 - 1.5 cm z pasa poszlo moze, a ile kg to sie jutro okaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR
Jak Kapitan pyerdolnie foty to szczeka opadnie . Ja kurde dupa z ładowania na razie no i przygotowanie pod nie, bo faftaq znikął niestety a sam to nie chce kombinować bo pewnie bym sie tylko zalal jak świnia

Dobrze że ja nie mam takich problemów,jadłem co chciałem i żadnego ładowania,wszystko z marszu i bez stresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja sie nie stresuje, ale robie to z ciekawosci - jesli chodzi o wynik ostateczy to i tak nic nie zdzialam to choc zobacze sobie czy warto sie bawic. A Ty drazek jakbys sie do miski przybral to bys jeszcze mogl wiele wiele wiecej osiagnac, inaczej nie wyjdziesz poza pewien przedzial "od do". Takie moje zdanie, bo jak to mowia "micha to podstawa".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masz rację,ale nie mam aż takich aspiracji.Wczoraj jeden kolega mi mówi "Marek chyba masz genetyczne predyspozycje do brzucha co?", tak sobie myślę może i mam ale bez codziennych treningów na siłce,brzucha 3x w tygodniu w domu i marszów nie osiągnął bym tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium