SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Panowie, dziekuje za mile slowa, to naprawde budujace. Widze, ze postrzegacie mnie jako narzekacza, ale ja zwyczajnie opisywalem dzien po dniu co i jak. Przeciez nie bede pisale ze dieta 100% i trening bardzo dobry skoro tak nie bylo?

I jeszcze jedno - zwroccie prosze uwage, ze od ostatniego pomiaru tylko 1 cm spadlo w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kapitan Wodka
Pisalem szczerze jak jest Japonek na plazy nie ma - chronia sie przed sloncem i chodza w lato z parasolami, wiesz, biala skora jest ceniona.


jak wyjdziesz z taką kratą na plażę to Japonki od razu wylegną plaże i zaczną się opalać razem z Tobą


Kapitan Wodka

I jeszcze jedno - zwroccie prosze uwage, ze od ostatniego pomiaru tylko 1 cm spadlo w pasie.


u mnie też ostatnio nie widać w pomiarach takich różnic jak wcześniej, progres spadku fatu trochę spadł, do tego u mnie tanita pokazuje że spadł mi tłuszcz wisceralny o 1kg a to na fotach i w pomiarach ciężko wychwycić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitanie, pamiętaj, że zasada Pareto obowiązuje w każdej dziedzinie życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jem zelki Dwie paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Kapitan Wodka
Nie mam Rafal, daje sobie uciac rece i nogi MaGora Zreszta bf bfem, liczy sie wyglad



czyli z profesjonalnej analizy BIA wychodzi że:
Kapitan i Kuba mają 12%
Rafał ma 14%
Xzaar ma o ile dobrze pamiętam 16%
co świadczy o tym, że ta cała analiza jest chuya warta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Otoz to! Dlatego lustro i centymetr oddaja najwiecej imho.

Caly czas powtarzam, ze analiza skladu ciala ma za wiele zmiennych do uwzglednienia oraz ze to pomiar posredni. Jakis przyblizenie to jest, ale nie biore tego za wyrocznie.

PS. Mam 13% raczej z analizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja obstawiam pewny błąd przy mojej analize na profi tanicie, ale był on powtarzany przy każdym pomiarze

jeśli chodzi o moją tanitę to uważam że jest w miarę OK

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z drugiej strony miałem druga analizę co dała 6,9% . Urządzenie jak Kuby. P.s. Właśnie wstalem. Drzemka byla po sniadaniu. Nie ma życia we mnie . Najedzony dobrze, zero głodu, ale kufa mocy zero. Dobrze ze urlop wzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
fajnie Ci Rafcio, ja muszę się jeszcze do 15 męczyć

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle dobrego . A dzisiaj świadectwa, jezdzenie po haracz do dziadków, dlatego wolne wziąłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium