SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
podciaganie szeroko nachwytem
wioslo sztanga pochylenie nachwyt
sciaganie drazka za kark
sciganie siedzac na maszynie chwyt neutralny (hammer?)

bieznia 15 min


Takie cos dzisiaj poszlo. W sumie bez zachwytu, po chorobie sila wyraznie w dol i mimo zanizenia ciazaru i liczby cwiczen sie zmordowalem srogo. Na biezni cos probowalem troche interwalowac, srednio to wyszlo. Po wszystkim zrobilo mi sie znowu slabo, to znak ze organizm jeszcze zblakany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem ciekaw tych interwalow na bieżni. Jak to robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Interwaly to za duzo powiedziane raczej 30 s 9 km/h, 30 s 13 km/h dzis bylo. I tak 10 razy wystarczylo zebym sie zrobil mokry jak zakonnica przy papiezu. Potem 5 min dochodzilem do siebie na 9 km/h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ustawiales to w trakcie czy wcześniej? Ja nie próbowałem, ale wyobrażałem sobie jak w trakcie biegu zmieniać i jakoś cieżko to ogarnąć. Wyjście z 10km/h na np 18 (nie wiem jaka mam prędkość podczas speedu) na 10 sek... Przecież ze 2 sek będę zmieniał, potem to samo w dół. No chyba ze wcześniej ustawisz, ale co jak będzie za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Normalnie recznie paluchem na guzik w trakcie biegu zmienialem. U mnie 9 km/h jest zdefiniowane w jednym guziku (czyli naciskam raz i sie zniza), a do 13 km/h trzymalem strzalke w gore az doszlo. No ze 2 - 3 s to trwa, ale ujdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oka, póki jest bez deszczu, latam po placu. Będę sie martwił potem. Ewentualnie zrobię zwykle aeroby 30 min plus Tabata by Peponent :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja sie po ostatnim numerem z kolanem predko nie wybiore na dwor. Co nie dajesz zdjec? Drazek juz sie slini na swoje suple z pierwszego miejsca, daj zyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehe. Dobre dobre. Tym razem tablet opluty. Dzisiaj jeszcze folią sie zawijam, spiwor, i 5 tabsow spalacza i spać. Żona w nocy ma mi 2x termofor zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Generalnie można ustawić trening interwałowy ale przeważnie te programy mają pewien minus. Ustawiasz poziom trudności i tak są dobrane prędkości. Obstawiam, że z instrukcją obsługi w łapie można dojść do "ręcznego" ustawienia programu. Ustawić zarówno czas jak i prędkość a może i nachylenie dla danego etapu. To wszystko pewnie zależy od modelu.

Kapitan, a nie masz...hmm..klawiatury? Ja robię tak, że jak biegnę te 12-13km/h to klepie 1, 2, 0 enter i przycisk zwiększania prędkości......jak się ustawi to włączam active quick speed (?) i jednym kliknięciem ustawiam prędkość z zakresu od 1 do 9 km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam gdzie ćwiczę są bieznie z różnymi programami. Dzisiaj podpytam jak z interwalami (obok Radom, manual, cardio i pare innych, jest tez Interval do wybrania)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium