SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798


CZUJE SIE PRZEZAYEBISCIE!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Trening po ladowanku:

wyciskanie skos
gilotyna skos
ss: rozpietki brama i zwykle pompki na glebie

unoszenie hantli na boki

wyciskanie wasko
sciagnie linek wyciagu gornego


Zayebisty trening, byla moc i fajna pompa. W lustrze wygladalo to tak jakbym chcial zawsze wygladac Wieczorem interwal zrobie.


Po wczorajszym zarciu moze z 0.5 cm w pasie i 0.5 kg na wadze. Trwalo 20 h rowno. Absolutnie niczego nie zaluje, psycha naprawiona. Piwo, tu wiadomo ze przesada, ale Bayern w koncu wygral LM! Warto bylo z tluszczami nie szalec, czuje sie lekko i z energia. Cenne doswiadczenie. Nastepnym razem obadam jak bez piwa to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
bieganie na dworze 35 min

Mial byc interwal, ale niewyspanie sie odezwalo i zrobilem zwykle cardio. Szybkie tempo, jestem zadowolony. Czuje tez, ze kondycja sie powoli poprawia. Taki bieg w terenie zjada bieznie totalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
siady
wykroki
syzyfki
uginanie siedzac
uginanie lezac
wspiecia na maszynie

spiecia lezac
podroz Apacza dookola sracza

bieznia 20 min lekko


Po przysiadach chcialem sie rozplakac i przytulic do cyca mamy Zmordowalem sie mocno. Yebane wykroki tez mnie sponiewieraly, rewelacyjne cwiczenie. Syzyfki juz na dobitke. Po raz pierwszy uginanie siedzac, b. dobrze czulem dwojki. Potem lezac. Niby to i to uginanie, ale jednak czucie inne. Lydka standard, w sumie nie wiem po co ja cwicze

Potem troche brzucha. Tu bede cos zmienial pewnie, fajnie czulem te cwiczenia.

Bieznia w zasadzie z racji na chec zmniejszenia DOMS, ale nie wiem czy to tak dziala. W kazdym razie truchtalem jakby po nawierzchni posmarowanej klejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wlasnie dostalem chwilowo dostep do takiego sprzetu:

120 Teraflopsow/sec
22.5 TB ramu
prawie 6000 prockow


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no to teraz możesz obliczyć optymalną dietę pod kratę

zaintrygował mnie ten Apacz

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kuba - tajemnica
Rafau, zrobilem interwau.

12 min truchtu / 20 s szybkiego biegu (ale jeszcze nie max) i 40 s truchtu i takie combo x 10/ 5 min truchtu = 27 min

Po nogach to bylo przezycie. Najgorzej sie zmusic gdy boli i ledwo chodzisz. Po rozgrzewce jednak jest ok, po wszystkim znowu boli, jeszcze bardziej

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-05-28 14:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łau, interwau. Ale kurde i tak ostro te interwały walisz. Tyle serii i jeszcze po 20s i to nie max. Kurde no...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No jak ostro? 1 - 2 w tygodniu, 2 przewaznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jescze dowaliłeś... Sam interwał dla mnie ostry - lecisz 2x dłużej speedem, 2 serie więcej i jeszcze 2x częściej w tygodniu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium