SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitanie, a piwa nie było??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Kapitan Wodka
.... na deser pare piwek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaa, nie doczytalem na fonie... to dobrze, bo przez niego tez walnalem troche , ale piwko mialem o bardzo dobrych parametrach... guiness draught
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dobra, to teraz napisze troche o swoich subiektywnych wrazeniach z wczorajszego nibyladowania. To notka glownie dla mnie, zeby wiecej tego nie zrobic jak mnie najdzie. No wiec ogolnie ladowanie wegalmi z tego co mi wiadomo na ta chwile jest wlasciwe dla diet ketogenicznych, glownie w celach lekkiego kopa dla spowolnionej przemiany materii, odbudowy glikogenu watrobowego oraz ogolnie superkompensacji; dodatkowo dla psychiki - mozna sie zwyczajnie najesc. Ja obecnie jestem blizej low fat z tluszczami na poziomie 60 g (+ - 2 g) dziennie. Wiec po co ladowanie skoro to nie keto? Ano wyczytalem, ze mimo diety high carb (ale juz na sporym minusie wzgledem zera, tj. teraz okolo 500 kcal) takie "taktyczne" ladowania mozna robic. Ja je straszliwie zyebalem, ale to na wlasne zyczenie i z wlasnej glupoty.

Tu jeszcze wtrace, ze to nie to samo co czitowanie. (W moim wykonaniu wyszla hybryda - wszystko policzylem, ale skladniki...)

Cheat meal - zjadasz bilans dzienny i do tego jeden posilek gdzie nie liczysz kompletnie niczego

Cheat day - opyerdalalsz jak poroniony caly dzien, totalna wyebka na diete, nic nie liczysz itd.

Refeed (ladowanie) - bialko normalnie, tluszcze normalnie nisko, jedziemy z weglami do gory do poziomu zera kalorycznego lub jakies 200 - 300 kcal ponad. Inni pisza zeby walnac 150 % obecnego spozycia, ale mniej wiecej na jedno wychodzi, nie ma sztywnych wytycznych. W skrocie - miska czysta, wiecej wegli zlozonych.

1. Piwo - pomijajac kwestie picia piwa na redu (czy picia piwa w ogole przy silowni i budowaniu sylwetki marzen) nie powinno bylo sie wczoraj zanlezc w menu; znalazlo sie bo raz na 2 tyg. pozwalam sobie je wypic jeszcze poki co. Byl to blad - jak juz to nie w dzien ladowania. Dlaczego? Ano dlatego ze spowodowalo megadyskomfort - dlugotrwale uczucie przejedzenia (razem z jedzeniem uprzednia zassanym), wzdecia itd.

2. Owoce - generalnie owoce ok, ale nie w ilosciach jakie ja wrzucilem, tj. 0.7 kg (0.5 kg truskawek i 0.2 kg banana). Zaleca sie zeby nie siegac po fruktoze, ja nie posluchalem i bylo mi za slodko, mdlaco wrecz.

3. Slodzik - zdecydowanie za duzo. Dalem do ptasiego mleczka i nalesnikow, blad. Mozliwe (choc nie moge tego napisac na 100%), ze jednak przedawkowalem cos i sie poyebalo we trzewiach ostro. Do tego taki chemiczny (metaliczny?) posmak w ustach.

4. Wegle proste - nieporozumienie, nastepnym razem siegam po zlozone.

No i to chyba tyle. Fajnie bylo sie najesc na slodko, napic piwka po calym dniu na sloncu ale nigdy wiecej.



Jak napisalem jakies bzdury to przepraszam!

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-05-06 02:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja wczoraj strzeliłem sobie dużą lampkę wina półsłodkiego, dopiero dziś doczytałem że to około 200-250kcal ekstra z węgli prostych

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nic Ci bedzie kuba, i tak lecisz bardzo dobrze! Zasluzyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
pijąc je to tak sobie właśnie myślałem - nagroda za trud w dojściu do tych 92kg
dziś rano pół kilo więcej, wiem że to woda, ale jakieś wyrzuty sumienia zostały, może to lepiej będę teraz bardziej uważał jak będzie ciągnąć mnie do czegoś z poza mojej miski

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No ale nie bedziesz juz do konca swych dni na jednej i jedynej diecie jaka masz teraz. Nie ma sie co bac urozmaicen. Ba, sa wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

bieznia 30 min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium