SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Aha, rozumiem. No bede sie staral. Moze nawet filma dam do zyebki.

Na marginesie to u mnie juz goraco sie zrobilo i tak na piwo ciagnie za to szok. Wczoraj byl juz kryzys wieczorem zeby wlanac pare piwek po nogach i przepracowanym weekendzie, ale sie powstrzymalem. W sobote bede mial O ile sie nie zlamie po drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majty dobre ubierz Captain Jack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
W stringach tym razem sie bede prezyl Bikini brazylijskie, oliwka na krate (choc tam tluszczu nie brakuje) i rozowa mucha na szyje. Taki bede cheap'n'dails!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I do Bruneiki potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a ja wczoraj korzystając z wyjazdu do Rzeszowa kupiłem nowe majty (niestety różowych nie było), będą dobre do fot bo te co ostatnio miałem strasznie maławe i krew nie dochodzi tam gdzie trzeba

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Silka zamknieta, na nogach potworne DOMS. Dzis robie dzien przerwy od wszelkiej aktywnosci. Chodzi za mna czit lub piwo, ale odpuszcze. Hmmm, moze nawet nie czit, to chyba zwykla ochota najedzenia sie do syta

Ogolnie do konca maja mam ostro napiety grafik, ale nie narzekam

Idac dalej, czuje juz spore zmeczenie z powodu redukowania. Na treningach sila nie spada, ale dorzucic juz bardzo ciezko. Gdyby nie jeszcze w miare zauwazalny i wyczuwalny progres to by byla kapota po calosci. No nic, jedziemy dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Kapitan Wodka
W stringach tym razem sie bede prezyl Bikini brazylijskie, oliwka na krate (choc tam tluszczu nie brakuje) i rozowa mucha na szyje. Taki bede cheap'n'dails!


czekam zatem z niecierpliwością

na kubę_n z odpowiednimi majtami też czekam

Zmieniony przez - ag88 w dniu 2013-05-14 20:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ag88

na kubę_n z odpowiednimi majtami też czekam




(szkoda że nie było róziowych)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wlasnie wstalem. To co sie dzieje na moich udach to jest jakis koszmar. To nie jest bol, ktory utrudnia chodzenie czy powoduje dyskomfort. To jest bol jak... Nie wiem do czego to porownac... Jak po wypadku albo po dostaniu wpyerdolu? W kazdym razie w nocy przekrecenie sie na drugi bok wymagalo znacznej pracy rak

Jak wspomnialem zaczyna mi sie maly meksyk do konca maja, bedzie mniej spania i czasu w ogole, lecz bede sie staral chociaz te kardio krecic. Pogoda juz ok, oby jak najdluzej.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-05-15 00:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No pojscie wczoraj na trening wiazalo sie z duzym przelamaniem. Po dniu takim jak wczoraj wrecz marzylem zeby usiasc, wziac do reki drinka lub male piwko i zejsc ze zmeczenia O DOMSach na patykach nie wspomnajac.

podciaganie nachwytem
wioslo sztanga podchwyt pochylenie
wioslo hantlem
lekki MC

face pull

uginanie na sztandze prostej
uginanie z supinacja

bieznia 20 min


Nie liczylem serii, ale okolo 5 roboczych wychodzilo + regresy we wioslach. Powoli bede chyba wracal do MC, ale bez szarpania. Cardio tylko 20 min, silke mi zamykali; ale dobre i to bo poczatkowo chcialem olac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

forma lato