SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
podciaganie nachwytem do klatki
wioslowanie sztanga w opadzie tulowia nachwytem
sciaganie drazka za kark
wioslowanie hantlem jednoracz
sciagnie do klatki wasko podchwytem
wyprosty tulowia z talerzem
szrugsy Haneya

bieznia 30 min


Bardzo dobrze Podciaganie zaczalem z talerzem 10 kg x 8 , potem tylko x 6, z talerzem 5 kg x 4 - totalna odcinka pradu, nie wiem czemu. Przed i po standardowo bez obciazenia po 10 ruchow.

Wioslo sztanga 60 kg po 8 ruchow, pelny opad. Koryguje lekka asymetrie w pracy grzbietu i stad robie wolniej i dokladniej.

Sciaganie za kark ok, standrad.

Wioslo hantlem - tu jest problem z racji na male hantle, max to 26 kg... Stad wyrzucam to cwiczenie na koniec, a do hantla dokladam jeszcze 8 czy 10 kg i mam te 34 - 36 kg w reku. Niewygodne to, ale trudno, na 12 ruchow idzie.

Reszta dobrze.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Jak sa takie tylko hantle-nie ma co sie bawić w dokładanie dodatkowego obciażenia.
Najlepiek przejść na podciaganie jednego konca sztangi-mozna wtedy dokładnie ciężar dobrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Masti - nie mam takiej mozliowsci Na mojej silowni "cudowanie" jest zle widziane, jedyne sztangi sa na lawkach do wyciskania i na racku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Brzuch bardzo obolaly, zaczynaja sie plecy, i to konkretnie. Mialy byc aeroby jakies, ale musze dluzej popracowac i odpuszczam.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde chwali się ta micha i treningi. Dawno chyba nie było tak "nudno" o Ciebie :) Waga leci? Krata sie pojawia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Krata jest, tylko ukryta yebana Spuscilem juz chyba wode ze swiat, 2 kg wyszlo tego. Na utracie wagi mi nie zalezy, chcialbym zeby rosla. Obowdy tez, oprocz pasa i dupy. Wszystko stoi w miejscu poki co, jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja teraz nie patrze na wage i cm (tZn patrze, ale nie zapisuje ). Dopóty nie wejde w stan sprzed poniedziałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wstalem rano, postalem chwile kolo lozka (bo zawsze toczy sie epicka walka ducha z materia ) i czuje ze mnie mocno bola tricepsy. Se mysle - dobrze, trenig sie udal. Po chwili jednak sie wyprostowalem i... lo kvrwa! To nie tricepsy (co i tak nie mialoby sensu, bo trening byl w srode), to najszersze tak sie pchaly pod pachy. Moje plecy teraz to jeden wielki bolacy plat Jest dobrze.

Dzisiejszy trening niestety po duzym znakiem zapytania - zapowiadaja jakis tajfun. Raczej nieduzy, ale jednak. Zobaczymy.

EDIT: Zrobilem wczoraj ptasie mleczko z przepisu z animala (tzn. przepis jest znany, na animalu odswiezyli temat). Oto on:

Twarog 400 g
Woda 300 ml
Zelatyna 30 g (20 g tez zrobi robote)
Dodatki - co kto woli, mozna dac wiorki kokosowe, owoce przykladowo, ja dalem 3 lyzki kawy rozpuszczalnej
Slodzik/cukier

Jedziemy to tak:
Wode zagotowac. W goracej wodzie (te 300 ml to juz ugotowana) rozpuscic zelatyne, odstawic do schlodzenia. (Zamiast wody mozna uzyc mleka.) Potem do blendera twarog, rozpuszczana i przestudzona zelatyne, slodzik i dodatki. Zmasakrowac to blenderem, przelac do miski, do lodowki i po 1 - 2 h jest ptasie mleczko. Mozna zrobic polewe z czekolady gorzkiej jak ktos chce.

Dam foto swojego jak bede w domu.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-06 05:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Obiecane foto:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DODAJE ZDJECIA. INNYCH JUZ NIESTETY NIE ZROBIE. NIE BEDZIE TEZ PROBY BRZUSZKOW.NIE SMIAC SIE KVRRRWA Z NOGOW


DOWOLNA:


TYLEM


PRZODEM:



Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-06 11:55:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium