SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
To nie spam! Piszcie, dyskutujcie, komentujcie - prosze bardzo. Ruch w dzienniku mile widziany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitanie, a jest progres w ciężarach jakikolwiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nightingal

Od dłuższego czasu nie liczę już skrupulatnie - na tyle znam swój organizm że czuję kiedy jest ich odpowiednia porcja adekwatna do potrzeb aktualnych. Kontroluję tylko ilość białka.
Ale moje węgle na co dzień to:
- 1 kromka razowego małego chleba
- 3 łyżki mąki i garść rodzynek (do omletów)
- 1-1,5 średniego ziemniaka lub 0,5 woreczka ryżu lub kaszy gryczanej lub warzywa surowe (surówka)
- 2 garście pestek słonecznika lub orzechów laskowych lub orzechów włoskich
- no i węgle z 3 shakerów odżywki białkowej WPC 80



kurcze, to mało tych węgli masz, dwie ostatnie pozycje to raczej węgle śladowe, jak 100g wychodzi to wszystko .
no cóż jak widać każdy inny, jak wytnę się to spróbuję potestowaćna wyższych węglach dietę, a teraz dopóki konkurs trwa to węgle pozostaną nisko .

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
RafalRRRR
Kapitanie, a jest progres w ciężarach jakikolwiek?


Moze troche silniejszy jestem, ale nieznacznie. Spodziewam sie jednak spadkow sily w pozniejszym etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
przysiady ze sztanga z tylu
wykroki chodzone sztangielki
syzyfki
zuraw
uginanie lezac
wspiecia stojac
wspiecia siedzac

sauna 8 min


Lojoj... Nie chce mi sie pisca nic. Trening do porzygania, dalem z siebie ile tylko moglem. Szczudelka drzaly



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
O co chodzi z tym serem żółtym który w 200g ma tylko nie całe 100 kalorii , jakiś błąd w rozpisce czy to jakiś japoński wynalazek ?

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bylo juz kilka razy - u mnie nie patrzcie na gramature. Wpisuje ja tak zeby zgadzaly sie kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
voldi99
O co chodzi z tym serem żółtym który w 200g ma tylko nie całe 100 kalorii , jakiś błąd w rozpisce czy to jakiś japoński wynalazek ?

to taki wynalazek co podbija pozycję dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Obolalosc na klatce nadal trzyma, biceps juz puscil. Swoja droga musze jakos zmienic trening bicepsa bo odnosze wrazenie, ze nie trenuje skvrwysyna jak nalezy

Nogi sie rozkrecaja, ale to jeszcze nie agonia.

Dzis wydumalem ptasie mleczko z 400 g twarogu, 300 mleka i kakao. Zjdalem jakies 1/3 i mnie zemdlilo Takze rozbije to na pol, i dokoncze jutro. Z tego wzgledu musze pozmieniac w misce i wrzuce wieczorem, po aerobach.

Zmiana - dokladam 5 min cardio poki co.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-15 07:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema! Kupiłem wczoraj pulsometr :). Nawet miałem go na siłowni domowej wczoraj. Dobra rzecz . A ptasie to te na żelatynie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium