SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tnij dalej Kapitanie z nami

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
RafalRRRR
No i proporcji nabrales


Jakich? Czasem tak ciezko rapujesz, ze nie lapie Twojego flow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Góra zmalała do nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kuba_n
tnij dalej Kapitanie z nami


Oj nie. Przynajmniej na kilkanascie tygodni musze weicej jesc. Dzieki kuba za dobre slowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
RafalRRRR
Góra zmalała do nóg


O Ty mendo! "Czekaaaj... jest u mnie kosa".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
po tym jak narzekałeś przez kilka ostatnich dni/tygodni
a to że diety nie trzymasz, a to że impreza, pifko, mało aerobów - mocno mnie zaskoczyłeś na plus, bo skosy bardzo mocno wyraźne, krata w pełni

no teraz to możesz iść na plażę rwać japonki pęczkami

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pisalem szczerze jak jest Japonek na plazy nie ma - chronia sie przed sloncem i chodza w lato z parasolami, wiesz, biala skora jest ceniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Spodziewałem się też gorszego bebzona, wszystkich zmyliłeś tą własną krytyką, tymczasem jest poprawa. Ale nie ciesz się bo mimo że mnie wyprzedzasz to i tak dalej ch**nia pikuś. Z tych dzienników które przeglądam tylko my dwaj nie stosujemy suplementacji, więc powinienes byc zadowolony z rezultatów, bo z apteką mogłoby być dużo lepiej

a teraz idź na plażę, opal się bo jesteś blady jak japońska p***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Kapitan Wodka
kuba_n
tnij dalej Kapitanie z nami


Oj nie. Przynajmniej na kilkanascie tygodni musze weicej jesc. Dzieki kuba za dobre slowo.

Ty decydujesz.
Zdjęcia zaskoczyły mnie pozytywnie - wpisy wskazywały na rezygnację! Lubisz zaskakiwać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium