SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A to tez prawda. Jestem jednak zdania, ze to takie bardziej rozciagajace cwiczenia, a mieso sie nabija uginaniami. To troche jak z bicepsem chyba z tymi dwojkami. Choc moge sie mylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Zdrowie, będzie śledził !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Mc na proste nogi trzeba dobrze sie wczuc w prace miesni tyłu nóg-jest to tak naprawdę rewelacyjne ćwiczeniena ta grupe mieśni.
Na początek polecam też c ,jak to Karol Małecki nazywa -zbieranie grzybków-wystarczy hantla 10 kg i prawidłowe wykonanie-cały tył czuje się kolejne dwa dni.

Co do zurawia-jak pisałeś odbijamy się rekoma od ziemi-zrobić bez tego jest naprawdę trudno,szczególnie gdy wazy się wiecej niż 60-70 kg...
Lepiej też nie robić tego na poczatku-zaczepy mieśni przy kolanach(dwugłowe,półsciekniaste,półbłoniastesmukłe itp)są bardzo wrażliwe na przeciażenia i brak dobrej rozgrzewki-bardzo łatwo o kontuzję.
Jak najbardziej robić to po przysiadach ale przed uginaniem nóg na maszynie czy innych ćw.






Zmieniony przez - masti w dniu 2013-04-02 09:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ooo, dziekuje Ci masti! To cwiczenie od Karola to tez chyba sie czasem "na bociana" nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Obolala klatka wciaz, nogi sie rozkrecaja... Jest dobrze, bedzie lepiej. Albo gorzej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
nie widzę filmu z brzuszków w ciagu 1 minuty.....poziomka imponująca...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
masti
nie widzę filmu z brzuszków w ciagu 1 minuty.....poziomka imponująca...:)


Masti nie wiem czy jestem w stanie je zrobic Jeszcze pare dni, postaram sie wraz z pprawnymi fotami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798

bieznia 5 min

unoszenie nog ze zwisu
allahy

rozgrzewka obreczy barkowej, rotatorow itd.

wyciskanie zza karku smith
podciaganie sztangi wzdluz tulowia
unoszenie hantli na boki w pochyleniu
face pull

francuskie na lamanym
prostowanie ze sztangielka za glowa jednoracz
sciaganie linek wyciagu gornego

bieznia 30 min


Masakrycznie nie chcialo mi sie isc na trening. Zimno, glodny, DOMSy na nogach okrutne. Przemoglem sie, a na silce miliard ludzi... Stad smith zamiast wyciskania z klatki. Ostatni raz to robilem na tej maszynie chyba, nienaturalnosc tego ruchu mnie przeraza. Reszta dobrze.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Miska ulozona na dzis. Moj brzuch jest totalnie zniszczony, tymczasem spadam na trening grzbitu. Pierwszy od 3 tyg. chyba...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium