SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Aaa No to tak zagospodaruj zeby weszlo w bilans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w niedziele wieczorem pewnie zleję bilans. Teraz wchodzę w totalny rygor, bo cholera coś mi nie idzie ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A ja wychodze z redu i leje na to juz; juz za dlugo sie mecze. Z tym, ze ja kcal mialem podlo niskie i nadal jeszcze jestem sporo od 0. Zaczynam 3 tydzien i niby niewiele dolozylem, ale juz i tak duzo lepiej A Ty biedaku (szczesliwcu?) jeszcze 3 m-ce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dwa i pół , ale będzie bardziej lajtowo mi się zdaje, bo trzeba coś rozruszać. Waga stoi, rozmiary ciut w doł, fet się IMO pali, ale cos wody za dużo. Pierwsze co, to po rozmowie z Mastim sól teraz wyrzucam, bo prawdę mówiąc dużo jej wszędzie ładowałem. Ostatni tydzień, więc jakoś wytrzymam

Poza tym czekam na odpowiedz Tadeusza co dalej i jak robimy

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-06-24 07:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A ja czekam na kolejny konkurs, rekomp na jesien albo masa na zime Inaczej znowu sie bede bujal i bujal... A tu jeszcze po dordze powrot do kraju, zaczynanie wszsytkiego znowu itd.itp. Bedzie ciezo jakis czas z silownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
przysiady tylne R6
wykroki chodzone ciezko
syzyfki
uginanie siedzc
uginanie lezac
wspiecia na maszynie

25 bieznia niskointensywnie


No, w koncu w miare dobry trening nuszkuff. Dzis poszlo ostatnie cardio po nogach, od nast. tyg. wywalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Wywalem juz jedne interwaly.

Sampoczucie tragedia Zero ww to tragedia. Cola zero leci, musze te 2 dni jeszcze wytrzymac, potem ladowanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
dipsy CC 5 x max
WL 60 kg 5 x max
gilotyna nie wiem ile 4 x max
rozpietki brama nie wiem ile 4 x max

bieznia 35 min


Drugi dzien LC (ponizej 20 g). Samopoczucie tragedia, trening z dvpy ale zgodnie planem. Bieganie juz sila woli na zasadzie "jeszcze 2 min, jeszcze 2 min...". Jeszcze tylko jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Nie jestem w temacie , czemu drugi dzień LC? Do foteczek?

Zmieniony przez - Misiek_masownik w dniu 2013-06-26 15:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Chce zobaczyc ile wody mam teraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium