SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
30min HIITa to bys pluca wyplula
ale dobre i takie aeroby o zmiennym tempie

i bardzo dobrze znam ten tlok na silownii az sie cwiczyc odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Posiłek przedtreningowy : suszone banany

Nie ma to jak posiłek przedtreningowy.

I nie patrza na swój brzuch za często. On inaczej wygląda jak się normalnie funkcjonuje i je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Siostra, skoro to było 30 minut, to nie był to HIIT. No chyba, że piszesz już z zaświatów.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Kuro od jutra już wracam do diety!Myślę że to był jednodniowy wybryk-optymistycznie patrząc mozna to nazwac takim ładowaniem na kolejny miesiąc..wiesz takie moje zmodyfikowane CKD

Brat Chyba jeszcze żyje! Więc to jednak nie był HIIT Poprosiłam człowieczka jakiegoś o ustawienie HIITA na tej machinie i to mi ustawił-echhh...wszystko widze musze brac w swoje ręcę na tej siłce!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Julita HIIT jak sama nazwa na to wskazuje sa to interwaly o bardzo wysokiej intensywnosci, go sie nie ustawia , go sie robi. Sa one tak intensywne, ze wiekszosc ludzi nie ejst w stanie go wykonc, bo nie utrzymaja tetna powyzej 90% wiecej niz pare sekund.
By zrobic HIIT musisz wchodzic z kazdym inetrwalem powyzej 90% swojego maksymalnego tetna, inetrwaly musza byc krotkie bo inaczej nie utrzymasz wyskokiego tetna i nie zdazysz po przerwie na niego wejsc. HIIT nie robi sie dluzej niz 15min (tak zwyczajowo , i malo kto jest w stanie przez ten czas trzymac tak wysokie tetno, zawodowi kolarze potrafia o wiele dluzej, ale reszta wysportowanych odpada po paru inetrwalach
Ale nie martw sie robiac inetrwaly tez msz duzo korzysci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
no nie martw sie tym jednym dniem, ja co prawda za słodyczami zbytnio nie przepadam, ale mam czasem tak, ze po prostu musze cos zjesc i nie ma bata, proboje z tym walczyc, ale sie nie, nie zasne jak czegos nie zjem, moze byc to nawet suchy ciemny chleb, czy surowy kabaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
suszone banany no faktycznie dałaś super przedtreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
zapraszam do mnie Julitko troche sie pozmieniałO:P

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Chyba jutro wybiore się na siłownie po to tylko żeby spróbowac zrobic tego HITTa..ciekawa jestem czy mi się uda, no i pewnie dopóki go nie wykonam nie bede wiedziała co to właściwie jest i czy faktycznie daje tak popalic jak mówicie..Poczytałam troszkę o tym, więc mam nadzieje że się uda..

Co do dzisiejszego dnia..staram się już tylko o tym zapomniec!Chciaż coś w tych bananach musiało byc, bo powera miałam na aerobach nieziemskiego Ale nie będę tego powtarzała, obiecuje

Wiem Vice cały czas śledze Twój dziennik
............................................................
............................................................

Środa 24.09.2008

Dzisiaj środa poraz pierwszy od miesiąca bez treningu
Niestety wcale mi się to nie podoba...ale cóż zaraz wyjeżdżam na upragniony urlop i nie ma na to czasu..

Na urlopie planuje wypocząc, jedynie plaża, morze i sauny tureckie, czyli regeneracja

Ale jak wrócę zamierzam zrobic miesiąc ostrej redukcji, plan już powoli się tworzy (sporo modyfikacji)
Po powrocie zamierzam już tylko doszlifowac i wdrożyc..

Ale póki co żegnam się na tydzień......

Paaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-24 16:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
baw sie dobrze i szalej
rany, ale Ci fajnie

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium