SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 305
julita spokojnie chyba wszystkie tak mamy. Ja bym akurat w tym momencie waga się nie przejmowała tym bardziej że tak jak pisałaś trzymalaś się planu.
ja to chodzę jak prawdziwa bomba zegarowa i wszyscyo tym wiedzą i grzecznie schodzą mi z drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15466
mam to samo, a co najgorsze, mój PMS przeciąga się, bo okresu ni huhu :/ hormonki szaleją i pomału mnie wykańczają. yyychhhhh... więc widzisz, nie jesteś sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ja tak mam już jakieś 4 dni przed..Teraz to "masakra" bo mi się okres uregulował i mam dokładnie co 28 dni..
Ciekawe czy któraś z Was potafiłaby zjesc tyle słodyczy co ja dzisiaj Nawet nie będę wymieniac, bo się rozrycze zaraz!!
Już mi przeszedł ten szał, a dzisiaj koniecznie daje wycisk sadełku do upadku na siłowni!
Dziwne bo u mnie słodycze mogą leżec czasem i kilka miesięcy pod nosem i nie ruszę, bo ich nie lubię, ale czasem (3-4 razy w roku) jak przyjdzie ten dzień to nie ma bata, chłonę jak odkurzacz WSZYSTKO co się nawinie..Dzisiaj to chyba już ze 4 razy przeszłam swoje zapotrzebowanie!

Się chłopaki naczytają

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-22 13:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
hehe nie ejstem kobietąale mam podobnie jak ty - normalnie nie jem słodyczy wogóle, ale jak mnie raz na pół roku najdzie na nie chęć to chłone wszystko co pod ręką. I nie płacz bo nie ma co, ten jeden dzień nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita zapewniam Cie ze napewno nie jestes w stanie przekroczyc moich mozliwosci w jedzeniu slodyczy
ale nie przejmuj sie jednorazowym napadem
gorzej jakby tak codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie chce was martwic dziewczyny , ale w swojej ksiazce "Mismeasure fo Woman" Carol Tavris rozprawia sie z PMS.
PMS w/g wszelkich badan praktycznie nie istnieje. Zmiany nastroju, rozne zachcianki itd sa naturalnym procesem zachodzącym tak u kobiet jak i u mężczyzn. Za to bardzo ciekawe badania sa na temat nastawienia. Zdrowe kobiety o uregulowanym cyklu oczekujące okresu i znajace wszytskie 150 objawów, które w latach 70tych ubiegłego wieku zaliczono do PMS gdy go "odkrywano" , raportuja o 193% wzrost fizycznych dolegliwości i o 76% psychicznych. Kobiety z pozostałej grupy nie zauważały żadnych zmian.

Slowem Julita, nie szukaj "winnych" , ale po prostu zaplanuj sobie odskoki od diety - male cheat meale i twoj stan psychiczny sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
dobrze ze my faceci nie mamy takich problemów jak okresa co do tego PMS to sie rpzyjeło że ogólnie ponad 80% kobiet to ma, ale to chyba wy same wiecie jak z tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Nie ma się czym chwalic dzisiaj, ale nie będę wpisywała tylko tych dni zakończonych sukcesem..

A więc dzisiejszy dzień to jedna wielka MASAKRA!

Diety nie można nawet nazwac cheat mealem, to było nie wiem...jakieś "cheat diet", "cheat myself" - jeden wielki "CHEAT"
I posiłek: To co w diecie+czekolada,merci,sernik,otręby granulowane
II posiłek: piers z kurczaka,ryż,cukinia
Posiłek przedtreningowy: suszone banany
Posiłek potreningowy: Jabłko+ciasteczkowy Syntrax na mleku
Trening
Podobnie jak dieta pierwsza częśc treningu do d....Wszystkie hantle,sztangi i maszyny zajete. Ćwiczenia co prawda w rezultacie zrobione ale w bardzo dziwnej kolejnosci..
Jedynie z aerobów jestem dumna. Zrobiłam 30minut HIITA (chyba to był hiit) na bieżni ze stałą prędkością 9,5km/h, ale ze zmianą kątów nachylenia od 0,5-7,1
Po zakończeniu ledwo żyłam, ale jak już wspomniałam ponieważ nie mogłam dostac się do sztangi na której robie przysiady, więc po HIITcie zrobiłam jeszcze 3 serie przysiadów (30kg) +wypady (hantle po 7kg)
Brzuch mam jak w 5 miesiącu ciaży-chyba się chwilowo przeniose na do działku "ciążkówek".....

Podsumowując

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-22 19:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Zrobiłam 30minut HIITA (chyba to był hiit)
...
więc po HIITcie zrobiłam jeszcze 3 serie przysiadów (30kg) +wypady (hantle po 7kg)

to nie byl hiit
co do reszty, uszy w gore :) tobie przynajmniej silowni nie zamkneli na tydzien :)
a jesli sprety masz zajete, nie mozesz robic z kims na zmiane? :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Nawet HIITa nie zrobiłam????????
Załamka Myślałam że chociaż tyle..

Jak faceci sobie powkładają te ich kilogramy na sztangi to trzeba poczekac do końca, a często robią razem na zmiane. Ludzi dzisiaj od groma było..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium