SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
King - Dokładnie
Junior - Już plerasy w avku.
Ja bym powiedział, że masz dobre plecy po siorce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Animal i King - nie jestem kuzynką Juniora, jestem jego siostrą (internetową) ;p
Ale ten dziennik jest motywujący..tyle osób będzie śledzić moje postępy że aż wstyd, gdyby ich nie było.
Teraz tak na chwilkę wpadłam, bo jestem wciąż w pracy,a dzisiaj mam tu straszny wycisk, ale wieczorem wrzucę poprawioną dietę jak nie padnę na twarz w progu i nowy zestaw ćwiczeń z dzisiejszego treningu na siłowni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
To mój dzisiejszy trening na siłowni i zarazem na najbliższy miesiąc. Proszę się nie śmiac, nie znam jeszcze poprawnych nazw i oznaczeń Ale szybko się uczę
Dzisiaj został zmieniony więc nie wiem czy wszystko dobrze zapamiętałam. Ćwiczenia były łączone.

Przywodzenie nóg siedząc 10/10/10/10/10/10
Przywodzenie nóg stojąc 10/10/10 i druga strona 10/10/10

Odwodzenie nóg siedząc 15/15/15/15/15/15
Odwodzenie nóg stojąc 15/15/15 i druga strona 15/15/15

Odwodzenie nogi w tył 15/15/15 i druga strona 15/15/15
Odwodzenie nogi w tył 10/10/10 i druga strona 10/10/10

Uginanie nóg w leżeniu (dwugłowe) 15/15/15
Wypychanie ciężaru na suwnicy 10/10/10

Wspięcia na palce siedząc 7,5/7,5/7,5
Wspięcia na palce stojąc 5/5/5 (tu nie jestem pewna ciężaru)

Skłony tułowia siedząc 5/5/5
Klasyczne brzuszki 3x20powtórzeń

Skręty tułowia 15/15/15
Skręty tułowia leżąc 3x20 powtórzeń

No i na koniec bieżnia. Dziś tylko 30 minut
Prędkosc:
10 minut - 9km/h
20 minut - 10km/h





Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-08-22 21:36:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
7.00
Whey (na wodzie) + serek wiejski 175g
10.00
1 Bułka grahamka
polędwica 10dkg
1 pomidor
1 owoc (jabłko, grejpfrut, brzoskwinia)
13.00
płatki owsiane 45g
2 orzechy włoskie
2 całe jaja
15.30
Ryż, lub kasza, lub ziemniaki, lub makaron
Pierś, lub wołowina, lub indyk lub cielęcina
Surówka, lub brokuły, lub kalafior (+ oliwa z oliwek)
18.30
makrela lub tuńczyk w sosie własnym lub panga lub mintaj ok.80g
ryż brązowy 40g
kapusta pekińska
olej lniany 1 łyżka
21.30 (godzina przed snem)
Whey (na wodzie)

KING starałam się zasosowac do Twoich wskazówek..ale zastanawiam się jeszcze czy łączyc na wieczór tyle tłuszczy? Jeśli ryba to czy do pekińskiej dawac olej lniany?
Nie liczyłam kalorii..ale na oko jakoś dużo!Skalar się ucieszy :) Muszę go tu jakoś zwabic Niech też spojrzy swoim okiem..


Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-08-22 22:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
"Na oko duzo" ja nic nie mowie, ale beda krzyczec

Co do treningu, czyto jest trening caly??? Tylko to robisz we wszytskie dni? Czy jest cos jeszcze. Na ile dni rozkladasz sobie trening na silowni z ciezarami? Mi sie to nie podoba, jak zwykle widze machanie nogami, to nie jest trening godny osoby powaznie starajacej sie o wyglad swojego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Do tej pory robiłam łączone cwiczenia na różne partie.Zajmowało mi to ok 1,5h. Robiałam takie treningi 3 razy w tygodniu, czyli co trening w siłowni. Dzisiaj zmieniłam na te same partie i dodałam trochę nowych. Zdazyłam zrobic tylko tyle. Zajęło mi to 1,15h. W poniedziałek zrobię pewnie to samo plus barki, ramiona,bicepsy. Dzisiaj poprostu nie zdążyłam.. Ale co, uważasz że za małe ciężary biorę? Weź pod uwagę że ja robię po 20 powtórzeń. Lepiej zwiększyc ciężar kosztem powtórzeń?


Nie krzyczcie!! Poprawię się...Jak dam rade to jeszcze dzisiaj zrobię wyliczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Zdjęcia...ehhhh :( Myślałam że mnie to ominie! Póki co wstawiam jedno
czyli jednak budujemy napięcie?

odwodzenie, przywodzenie, to na maszynach? a co by się stało, gdybyś zastanowiła się, nad lekka zamianą tych ćwiczeń, na złożone - przysiady ze sztangą z przodu, z tyłu, etc...

Zmieniony przez - Sniv w dniu 2008-08-22 22:47:36

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Lepiej zwiększyc ciężar kosztem powtórzeń?


Tak, bo większe ciężary = większy wpływ na hormony, metabolizm itd. Machanie na małym ciężarze może nie mieć w ogóle wpływu na nasz organizm, tak samo jak po szybkiej adaptacji do aerobów. A ćwiczenia na maszynach to ... lipa.

MARTWY CIĄG I PRZYSIADY ze sztangą - maszyny zostaw ... leszczom.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-08-22 22:51:49

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Oj budujecie napięcie...i motywację

Ćwiczenia prawie wszystkie na maszynach..to mój dopiero drugi miesiąc na siłowni, więc dopiero się uczę. Póki co robię to powie mi trener. Ale jak dojde do wprawy, to sama sobie zaczne układac plan..najpierw muszę zebrac opinie i poczytac troszkę więcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Najlepiej od początku uczyć się przysiadów i MC. Sztanga nie gryzie. Przykład - mój kolega z siłowni NITROBOLON - nigdy nie robił MC ani siadów. Zaczął, nauczył się od najmniejszych ciężarów (od przysiadu 50-60 kg i MC 80 kg) i teraz trzaska ciągi/ siady jak cholera

A im dalej w las i ćwiczenia na maszynach - tym trudniej może być potem przestawić się na wolne ciężary.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-08-22 23:04:26

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium