SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Zostałam wywołana, więc jestem

Julita, Ty się trenerem nie przejmuj, tylko rób swoje.
Przechodziłam przez to samo i wiem, że na początku ciężko przekonać samą siebie to zmiany nastawienia, bo skoro ktoś, kto teoretycznie jest ekspertem w tej dziedzinie (mowa o "trenerze" ) musi mieć trochę racji. Jednak nie zawsze tak jest.
Ćwicz, tak, jak Ci Obli radzi, a będziesz zadowolona

Powodzenia

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ach...byc kobietą........
PMS daje się we znaki dzisiaj..mam ochotę rzucic całą tą dietę i wybrac się na ogromne lody, albo zjesc paczkę żelków (HADESQUAD przez to zdjęcie w dzienniku teraz cierpię), albo ewentualnie własnej roboty czekoladki Obli, których zdjęcie wystawiłaś w jakimś blogu.Myslałam że tu znajdę wsparcie,a tu kuszą do złego...ehhh
Ale panuję nad sytuacją póki co, CHROM zażyłam i mam nadzieję że dam radę Póki co dieta idzie zgodnie z planem..

P.S. musiałam trochę pomarudzic, od razu mi lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Nie marudź, tylko ćwicz siostra! Nie ma, że mi się nie chce!

Ja wychudłem, straciłem siłę, a wracając do formy trzeba trzymać dietę i ćwiczyć (na razie) śmiesznymi ciężarami. Ale będzie dobrze. Musisz postawić sobie jakiś krótkoterminowy cel. Mój to 85 kg (i 100 cm wyskoku). Wtedy łatwiej o motywacje i skupienie.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Oj gdybyś tylko wiedział Braciszku jakie spustoszenie może siac PMS
Ale dzięki za "kopa"..już mi lepiej Jutro rano pędzę na siłownie i zabieram się ostro za cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita na PMS to lody dozwolone silna masz wole ... mnie jak naleci to nie ma przepros
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Wiesz głupio mi tak jakoś w 4 dniu diety zabierac się za lody
Muszę chociaż miesiąc ściśle stosowac się do tej diety wg planu..szkoda tylko że tak na początku drogi mam spadek formy
Wogóle moje słabosci to lody, żelki i musli...czasem nie ma bata-ULEGAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
julita23 ja jesli chodzi o zelki mam dokladnie to samo nie moge sie im oprzec co kilka dni zjadam kilka co prawda kupuje bez tluszczu i z fruktoza zamiast zwyklego cukru ale sam fakt ze nie moge powiedziec nie zjem jest dramatyczny dla mnie

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
i z fruktoza zamiast zwyklego cukru


to jeszcze gorzej

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Właśnie poczytałam na sfd o fruktozie
Ja ogólnie nie jestem za produktami light, słodzikami i innymi produktami niby dietetycznymi...coś odejmą to coś innego muszą dodac. Jak mam kryzys to ulegam czasem i zjadam coś zakazanego, ale generalnie cwiczę silną wolę i trzymam się diety. Moja zasada: łatwiej nie zjeśc pierwszego kęsa niż nie sięgnąc po następne. Spawdza się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita swieta prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium