SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Vv dam pewnie..ale najpierw muszę jakoś przeżyc szok związany z publicznym wystawieniem moich nóg
Zaraz po tym jak to zrobiłam zaczęłam szukac opcji DELETE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
no teraz to beda chciec wiecej i wiecej ogladac po takich nogach

czekam na reszte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nogi wyglądają całkiem zgrabnie. Ale bez całej sylwetki ciężko wyciągnąć jakieś wnioski.

A jak się krępujesz to daj znać - mogę pokasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
wlasnie wlasnie cala sylwetka musi byc

nie ma sie czego krepowac Julita odwaz sie nie pozalujesz za jakis czas jak zobaczysz efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Przeciez to sa normalne, fajne kobiece nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Dzięki wielkie za te komplementy...ale łydka o rozmiarze 41cm to w moim przypadku przerost formy nad treścią..Reszta jest powiedzmy w miarę ok. Talia 72cm, biodra 96cm, udo 56cm, a łydka....

Narazie Kuro niech sobie będą te zdjęcia..ale przynajmniej wiem że taka opcja istnieje!

Resztę zdjęć wrzucę za jakiś czas, bo narazie sama sobie robiłam zdjęcia, więc całej sylwetki będzie mi samej ciężko..

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-05 07:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wymiary wymiarami, a liczy sie ogolne wrazenie sylwetki. Na tych zdjeciach nie mozna nic twoim nogom zarzucic
A tak nawiasem, ogladacie czasami ten program "jak wygldac dobrze nago" czy jakos tam? Tam kobietom pokazuja ich sylwetke w komputerze troche przerobiona i maja ta swoja sylwetke pozmieniac tak jak uwazaja ze wygladaja i WSZYSTKIe dodaja sobie po pare cm wiecej optycznie i sa bardzo zdziwione gdy zobacza porownanie swoich wyobrazen i rzeczywistosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
a no czasem zdarzy sie obejrzec faktycznie zawsze te ok.10 cm sie widzi u siebie wiecej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ja też oglądam czasem Albo jak każą stanąć pomiedzy innymi większymi i mniejszymi od siebie paniami. Nie widziałam jeszcze żeby któraś dobrze staneła..Wogóle dziwie się że ktoś z takimi problemami zgłasza się do takiego programu..
Pewnie więc i jest jak piszecie, ale ja już z autopsji wiem że jeśli ktoś chce coś w sobie poprawić niech to robi..nigdy uparcie nie przekonuję go do tego co sama widzę (bo też jeszcze nikomu nie udało się mnie przekonać). Ja czułam się dobrze gdy w pasie miałam 65cm, a waga wskazywała 6-tkę z przodu
A moja zasada jest taka że jeśli coś MOŻNA w sobie zmienić to po co to akceptować..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Akceptowac nie, ale nie trzeba sie stresowac, najgorzej gdy cale zycie zaczyna obracac sie wokol walki o figure. Warto jest poprawic, ale czasami trzeba wiedziec kiedy juz starczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium