SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Masz rację..I cieszę się że już tak nie jest w moim przypadku.Owszem chcę jeszcze parę kilo zrzucić ale już bez szaleństw, o czym świadczy fakt że jestem na zbilansowanej a nie po raz dwudziesty na głodówce.Ja już się z tego wyleczyłam
Teraz już tylko zdrowo i bez pośpiechu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Dzisiaj:

1. wioslowanie sztangielka w opadzie 2seriex9kg (12powtórzeń)
2. wyciskanie sztangielek na skosie 2xpo7kg (12)
1. wyciskanie sztangielek siedzac 2xpo7kg (12)
2. wznosy lydek na dwoch nogach 2x7,5kg (25)
1. uginanie ramion sztanga 2x15kg (12) ufff...było ciężko
2. francuskie wyciskanie sztangielki dwuracz siedzac 2x12kg (12)
1. przysiad ze sztangą - 2x25kg (12)
2. MC na prostych nogach - sztanga - 2x27,5kg
+brzuchy
+ 30 minut na bieżni z tętnem 75-85%
+stretching

Dzisiaj dałam taki wycisk bicepsom,tricepsom i barkom że już nie potrafiłam ściągnąc sztangi do MC ważącej 25kg. Ale na szczęście panowie pomogli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dzisiaj dałam taki wycisk bicepsom,tricepsom i barkom że już nie potrafiłam ściągnąc sztangi do MC ważącej 25kg. Ale na szczęście panowie pomogli

Czyli nogi wyglądają w porządku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Czyli nogi wyglądają w porządku.

teraz bez watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No może jednak nie jest tak tragicznie jak mi się wydaje,a już na pewno coraz lepiej W końcu atakuje te moje nogi z każdym treningiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2087
Witaj Julitko
Super że założyłaś dziennik czytałam go od początku życze Tobie wytrwałości, sama jestem na diecie..kończe właśnie drugi tydzień więc można powiedzieć że dążymy tym samym tepem do celu Tylko że ja nie odważyłam się na założenie dziennika Bedę tu częstym bywalcem
Serdecznie Cie Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Po intensywnym weekendzie w górach nareszcie w domu Niestety w ten weekend był pierwszy reset Ale mimo wszystko starałam się jesc zgodnie z zasadami..a od jutra już wracam do planu!

an1ku5-to miłe że śledzisz mój dziennik,ale namawiam Cię jednk do założenia własnego..zdjęc wklejac nie musisz,jesli to jest dla Ciebie problem (dla mnie też był i potrzebowałam czasu żeby się przełamac) a naprawde można tu dużo swoich błędów zweryfikowac dot.diety i treningu, co wychodzi na korzysc tylko tobie!No i poza tym w grupie raźniej.Zakładaj dziennik i walczymy razem A jeśli się nie zdecydujesz jednak to mimo wszystko życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
czasem sie resecik nalezy najwazniejsze ze dietka trzymana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Anika zakladaj im wiecej lasek tym lepiej.

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-09-08 00:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Poniedziałek rano: -0,5kg

Oczywiście siłownia zaliczona.
Godzina siłowego+30minut aerobów na bieżni.
Ciężarami nie będę się już chwaliła-za krótki czas na progres,a póki co Wiolka wymiata w tym temacie

Tak na marginesie...ale ciacho na siłownie wczoraj przyszło-teraz to ja nie moge się skupić
Ale za to dodatkowa motywacja jest


Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-09 12:46:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium