SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam Kika w moim dzienniczku

Z tą skakanką próbowałam kiedyś potrenowac, 8 minut łęcznie, 1 min.na maxa i 1 min.wolniejszych skoków, ale popróbuje jeszcze tak jak mi napisałaś..

Ze słodyczami już sobie dałam rade, od kilku lat nie miałam z nimi problemów, teraz niepotrzebnie raz sobie na nie pozwoliłam i w rezultacie tak pare razy mnie naszła na nie ochota..
A mój sposób na słodycze to odżywka białkowa (teraz Matrix ciasteczkowy) Działa

Dzisiaj byłam na siłowni, zrobiłam prawie cały trening siłowy i przy MC znowu siadły mi korzonki..nie zrobiłam więc do końca ani MC, a ani przysiadów plie i dałam sobie spokój z bieżnią

SYPIE SIĘ.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam

KOrzonki to nieciekawa sprawa ... wspołczuje Ci

Co do diety widze ze przymierzasz sie do LC !! Ja wsumie można powiedzieć że na niej jestem

Zycze powodzenia i napisz jak tam samopoczucie n lc ;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ale Twoja dieta wygląda nieco inaczej niż moja..ktoś Ci ją sprawdzał? Ja będę miała zdecydowanie więcej kalorii bo aż 1700 i dużo więcej tłuszczy..Ale nie wiem kiedy zacznę, bo dzisiaj korzonki poprostu rozkładają mnie na łopatki...właśnie położyłam się na moment żeby odciążyc kręgosłup i wstawałam jakieś 15 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
mam nadzieje że nic poważnego ci nie będzie i szybko ci te bole przejdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No i dzisiaj MIAŁAM zacząc swój super extra plan i nic z tego...byłam u lekarza i tak jak się spodziewałam niestety, okazało się że mam zapalenie korzonków z odmianą rwy kulszowej!

Buuuuuahaha....choroba starszych pań
Ale chyba nie ma czym się chwalic

Tak więc tydzień zwolnienia, ale moze to i dobrze bo za tydzień mam termin obrony <boisie> to się lepiej przygotuje..

Tak więc plan niestety przesunięty...o ile nie wiem!?Ale na pewno zacznę jak tylko najszybciej się da i ani dnia dłużej zwlekac nie będę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
dziękuje Julitko:*

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
ale że teraz musiało cie to złapać... no nic zdrowiej jak najszybciej i wracaj do formy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeciwzapalne, mam nadziej, ze bierzesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Sama od siebie smaruje się żelem Dip Relif z Ibuprofenem, a lekarz przepisał mi jeszcze Tolperis - zmniejszający napięcie mięśni poprzecznie prążkowanych i wywołujący rozszerzenie naczyń obwodowych oraz Diclac - przeciwzapalny tak jak mówisz..

Chciał mi początkowo dac zastrzyki, ale jak ujrzał mój gromiący go wyraz twarzy stwierdził że to powinno wystarczyc
Chociaż teraz tak myśle, że może to byłby lepszy pomysł..pewnie szybciej postawiłyby mnie na nogi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no przy takich sprawach przeciwzapalne leki sa bardzo wazne, by nie zrobila sie z tego sprawa przewlekla, bo wtedy to kiepsko. Jak cie sie podleczy to udaj sie koniecznie do osteopaty, lub rechbilitanta na masaz, czesto przyczyna takich dolegliwosci tkwi w uciskaniu nerwu, krzywym kregoslupie. Jakby co, to bedziesz wiedzial jak pozniej temu zapobiegac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium