SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
spoko, te zdjęcia już widziałem napisałaś że dasz nowe^^ ale jak mówisz że sie nie zmieniło to wróć z urlopu, popracuj i zapodaj efektypozdrawiam

Zmieniony przez - ruger w dniu 2008-09-21 18:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Aaaa ruger to chodzi Ci o to jedno, które dałam na profil wczoraj. Ok wstawie je jeszcze na jakiś czas. I tak już wszscy widzieli

I jeszcze pytanie, co może oznaczac ubytek kilogramów bez utraty cm?Bo chyba tak jest w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
też widziałem to sie już nie przejmuj tylko ćwicz dalej i po jakimś czasie wrzuć efekty a jak w7yglada teraz twój trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No to więcej póki co nie ma..jakoś dziwnie straciłam 2kg na wadze,ale obwody się nie ruszyły. Brzuch jakby mniej otłuszczony, bardziej płaski, ale talia jak była tak została..ale poczekam jeszcze na bardziej widoczne efekty..

Co do treningu ide ścisle wg planu Obli opisanego na stronie 5. Teraz zaczęłam 4 tydzień treningu (superserie) Szczegółowo ostatni opisałam na 25 stronie. Ciężarów tam wielkich nie ma, ale to moje początki. Po kazdym siłowym wskakuje jeszcze na bieżnie na 25-30 minut z tętnem 75-85%

..............................................................
Poniedziałek 22.09.2008

Poniedziałkowe ważenie masakra. Waga wróciła
Nie wiem jakim sposobem bo dieta ściśle przestrzegana. Co prawda chyba jestem 4 dni przed okresem, ale bez przesady +1,5kg

No i teraz możecie pokrzyczec na mnie. Do śniadania wpakowałam DODATKOWO kawałek sernika, jogurt poziomkowy i trochę otrąb granulowanych
Bossszzzz...jakie cuda może zdziałac ten PMS! Nawet tym razem chrom nie pomógł.
Chce byc facetem!!!!!!!!!!

Załamka i depresja


Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-22 09:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita to normalne woda sie zatrzymala
i czego Ty sie ciagle wazysz
wyrzuc w cholere ta wage...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ciągle???? Ciągle (codziennie) to ja się kiedyś ważyłam.Teraz co poniedziałek..ale chyba teraz już zaczne co miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie, ja tez sie zastanawiam co ty ciagle na tej wadze wystajesz Przed okresem to i 2kg nie jest niczym szczegolnym.
A tak chcialam zauwazyc, ze jak chcesz kontrolowac to kontroluj w odstepie 4 tygodni, czyli jednego pelnego cyklu, to ma sens, pod wzgledem hormonalnym i pod wzgledem konkretnych zmian. Tak co tydzien, a nie daj Boze, codziennie na wadze to mozna swira dostac
Obwody zejda po jakims czasie, teraz rozpoczelas trening silowy i miesnie musza sie przyzwyczaic, sa po prostu spuchniete, od mikrouszkodzen (taki ciagly stan zapalny), pozniej to przejdzie bedziesz sie lepiej regenerowac i reakcje nie beda tak spektakularne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
skokami wagi sie nie przejmuj, cos do ok 2kg moze sie wahac
ja przed okresem chodze jak balon
centymetrem sie mierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Dzięki dziewczyny za pocieszenie

Przed okresem wariuje, postaram się powstrzymac od komentarzy w tym czasie.. Mam wszystkie możliwe objawy PMS (huśtawka nastrojów,płaczliwośc,apetyt na słodycze) Masakra!
Mam nadzieje tylko że ten jeden dzień niczego nie zepsuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
spokojnie 1 dzien nie wplynie na miesiac diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium