SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uwielbiam Hammam , jestem jak waz musze sie systematycznie pozbywac skory, a sauna jest rewelacyjna pod tym wzgledem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita.. jak zazdroszcze...słonce caly tydzien tutaj trzeba bedzie na to z dobre pol roku czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
papapa wypocznij i baw sie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Wróciłam

Było cudownie, wspaniale i wogóle rewelacja..nie wypoczełam co prawda, wróciłam wyeksploatowana do granic możliwości, ale za to syta tego urlopu! Spałam max 2 godzinny dziennie..raz nawet nie wytrzymałam i wskoczyłam na bieżnię na pół godziny po jednym ze sytych obiadów z deserem Oczywiście codziennie morze, plaża, słońce, basen, sauny itd...

Niestesty nie mogę jeszcze zacząc treningów i wrócic na siłownie bo korzonki mi wysiadły Boooli okrutnie...ale jak przestanie to wklejam nowy plan i zaczynam działac

Mam nadzieję ze nastapi to szybko bo gdzie ja o tej porze roku pokaże swoją piekną opaleniznę jak nie na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
no wkoncu lecz te korzonki i wracaj cwiczyc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uuuu.. to nieciekawie, wracaj do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam

Powoli moje korzonki dochodzą do porządku..
Ja jednak czuje się fatalnie..Diety od powrotu brak.Treningi przerwałam na ponad 2 tygodnie...także wczoraj nie wytrzymałam i doczołgałam się na siłownie..Jednak ciężko to było nazwać treningiem-nie wiedziałam że taki spadek formy może nastapić przez 2 tygodnie, no i jeszcze te niedoleczone korzonki

Ale od poniedziałku ruszam z nowym planem i dietą LC przez 28 dni...a póki co jeszcze w tym tygodniu małe przygotowanie do ataku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
ja od jutra po przerwie zaczynam, trzeba sie wziąć do roboty, fajnie ze wpadłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ja zaczynam od poniedziałku, a plan już prawie gotowy

Tak jak mówisz...czas się wziąć do roboty

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-10-10 17:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
julita, sprobuj skakanka sie pobawic... 1min skokow szybkich (ok 120 na minutke) i 2min skokow wolniejszych i tak 15-20 min (choc pozniej ja z sil opadam, skakanka leci z rak i wscieklosc we mnie narasta ;) )...

z tymi slodyczami tez tak mialam, ale u mnie to chyba byla wina za malej ilosc kcal i wegli teraz jak mam ochote na slodkie wcinam swieza papryke, albo 2, albo 3...

powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium