SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Juuuunioooor!!!!!!!!!!Ja to zdjęcie usunąc chciałam, a Ty je jeszcze wkleiłes!!!!!!!!!
To ja.

Kuro, ratunku!Proszę ślicznie o usuniecie fotki!!!!!!!!
Kurcze co się dzieje z tymi zdjęciami??Miałam usunąc, a weszło inne

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-17 21:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
ładna buzia siostra

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
nie denerwuj się..
dodałem film na pocieszenie z MC
ps. śliczne zdjęcie, i zachęcam do wbijania na mój blog

moc jest bogiem koks nalogiem kobiety zabawą a siła podstawą[!!]


NIE DAWAC MI SOGÓW[!!]

mój blog:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
julita a ty w dobrym profilu patrzylas, bo ten jeden to tylko awatar, a ten drugi zdjecie, wstaw inne to zmieni sie miejscami
junior ty siostra sie nie chwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Awatar to wiem..
Ale już teraz wiem jak to działa.Ono się zmienia ale ze sporym opóźnieniem.Powinno za jakiś czas zniknąc.Wolę nie łączyc go z innymi zdjęciami z tego dziennika-nie po to głowe obcinałam
Jak już resztę doprowadzę do porzadku to może na koniec dziennika wrzucę całosc, ale póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
a mnie jak zwykle ominelo ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Wiola, nic szczególnego Cię nie ominęło..miałam małe problemy techniczne,wkleiłam złe zdjęcię i nie wiedziałam jak się je usuwa

A dzisiaj po wczorajszym treningu jestem jednak połamana
I wogóle zimnooo mi.. Zima się nieuchronnie zbliża,jedyne co mnie cieszy to sezon narciarski..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale Julita teraz to nie zartuj, jakas obca kobita w avku, obca w profilu, a gdzie ty jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
A ja jestem np na stronie 18 i tam wystarczy. JESZCZE nie ma się czym chwalić, więc więcej póki co swoich zdjęć nie wklejam
.............................................................

Przeczytałam właśnie całego bloga Ayli..Kurcze nie wiem jak ona to zrobiła. Takie uwielbienie dla słodyczy, brak ścisłej diety, a co miesiąc nowe zdjęcia ze świetnymi rezultatami. A o jej słynnym brzuchu z awka już nawet nie wspominam...WOW!

Wczoraj dostałam Matrixa ciasteczkowego, coś się kiepsko rozpuszcza na mleku, ale pyszny jest! Podjadłam też łyżkę czekoladowego gainera brata Hard Mass Pycha! Mam nadzieje że nic mi nigdzie nie przyrośnie, no chyba że w biuście

Poza tym wiem że dużo czasu jeszcze nie minęło, ale wydaje mi się że mogłam więcej wyciasnąć z tych 3 tygodni, więc postanowiłam dzisiaj zmodyfikować pare rzeczy tj. odstawić całkowicie mleko! Shake o niebo lepiej smakuje z mlekiem, ale jak redukcja to redukcja! Wiecznie trwać ona nie będzie!
Pomyślałam też o jakimś spalaczu? Może przyśpieszy rezultaty. Jak myślicie?


Ponadto nie wiem czy dobrze że używam Vegety do warzyw.I to dość sporo!A tam jest chyba sól..może powinnam ograniczyć

No i w końcu zainspirowana brzuchem Ayli zastanawiam się czy nie za mało robię ćwiczeń na brzuch..Jedynie w dni siłowni 3 serie odwrotnych brzuszków i klasycznych. Poza tym nic więcej. Dorzucę 15 minut we wszystkie inne dni HULA-HOP, a co z poprzecznymi? Poleciały dwa kilogramy od początku redukcji, ale talia i cm chyba jak były tak pozostały

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-19 10:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
NIE wiedzialem, ze na 18 sa foty !

Nie widze tam nic do redukowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium