SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
bede odwiedzac bo widze wesoło ;D zdrowia dziewczyno i siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
///// NIWIX /////

miłoby było gdyby nie wrzucali trenerów do jednego worka , bo są ludzie i parapety , a czytają jedni i drudzy ... ps, jak tak wszystko świetnie super wiecie , zarabiajcie na tym dobrą kase !

pozdro pan trener niwix "

ps czemu jeszcze nie widzieliśmy Was na debiutach ?


///// NIWIX /////

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od czasu do czasu pozwól sobie na jakieś urozmaicenia diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Hmmm...czy ja na tej diecie faktycznie mam tak mało kalorii że mam jaieś omamy i przewidzenia, bo jeszcze dzisiaj widziałam tu wpisy Obli, Clear i Mery??

Urozmaicenia i resety to będą na pewno, bo się wrzesień fajnie zapowiada..dwa weekendowe wyjazdy w góry, wesele i tydzień w Turcji all inclusive

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-08-29 20:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he forum sie zwiesilo i jak wstalo to wszytskie dzisiejsze wpisy juz sie nie pojawily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Teraz coś o moim pierwszym treningu wg wskazań Obli.

1. wioslowanie sztangielka w opadzie 2x9kg
2. wyciskanie sztangielek na skosie 2x5kg

1. wyciskanie sztangielek siedzac 2x5kg
2. wznosy lydek na dwoch nogach 2x7,5kg

1. uginanie ramion (na takiej lince-nie wiem jak to się poprawnie nazywa) 10kg/7,5kg (ale tu zostane przy tym drugim bo 10kg za ciężko)
2. francuskie wyciskanie sztangielki dwuracz siedzac 2x9kg

1. przysiad ze sztangą - 2xgryf
2. MC na prostych nogach - sztanga - 2x5kg+gryf (tu będzie więcej dzisiaj tylko cwiczyłam technikę bo tu ponoc łatwo o kontuzję, a nie wyszło mi to za pierwszym razem idealnie, za drugim już załapałam)

+ 30 minut na bieżni z tętnem 75-85%

Jeśli chodzi o wrażenia z treningu...
Poprosiłam trenera o pokazanie mi tych cwiczeń.Zgodził się chociaż stwierdził że nie powinien tego robic..Na początku czułam się trochę jak facet, ale później chyba się wyluzowałam jak jeden z cwiczących tam mężczyzn powiedział mi że MC robię lepiej technicznie niż on Nie powiem podniósł mnie na duchu. Z siłowni wyszłam mokra, czyli tak jak lubię I powiem że zdecydowanie bardziej podoba mi się ten plan niż machanie na maszynach. Już mam swoje ulubione cwicznie - to przysiad ze sztangą - rewelacja, czuje że żyje

Teraz pytania:
1.Po co robic przerwę 90sek pomiędzy cwiczeniami wyciskanie sztangielek siedząc i wznosy łydek na dwóch nogach?
2.Czy te wznosy łydek to mam robic siedząc? Czy to obojętnie?
3.Jak powinnam robic odwrotne brzuszki?Normalnie na macie?Czy na ławeczce?

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-08-29 20:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Znalazłam dzisiaj cieakwy artykuł-nie na sfd,ale mam nadzieję że nic się nie stanie jak go wkleję

"Jaki rodzaj ćwiczeń daje najlepsze i najszybsze rezultaty?

Trzeba mieć dystans, jeśli chodzi o ćwiczenia na maszynach, gdyż zapewniają one równowagę podczas treningu. To sprawia, że czynnik stabilizujący mięśnie w ogóle nie bierze w tej pracy udziału. W efekcie organizm nie spala tylu kalorii, ile spaliłby, gdyby musiał pracować także nad zachowaniem równowagi. Na pewno warto polecić przysiady, wykroki, wyciskanie na ławce, wyciskanie zza głowy czy wiosłowanie w opadzie. Pamiętaj też o prawidłowej formie ćwiczeń - to ma kolosalne znaczenie dla wzrostu mięśni. Powyższe ćwiczenia aktywizują większość mięśni w różnych fazach wykonywanych przez ciebie ruchów. Dzięki temu pozwalają spalić dużą ilość kalorii."

To tak dla wszystkich dziewczyn bojących się o przyrost mięśni, ja się z tym faktem że tak nie jest już pogodziłam, ale widzę że to wciąż popularny problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
nie musisz robic przerwy akurat 90 sekund , moze byc i mniej
tak zebys czula ze mozesz robic juz nastepne cwiczenie

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-08-29 21:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O nie nie, tym razem masz robic ok 90sek, nie chodzi o to bys siedziala za stoperem w reku , ale sa rozne czasy odpoczynku w zaleznosci od zalozonej intensywnosci treningu, zauwaz ze co dwa tygodnie zmienia ci sie i rodzaj serii i czas odpoczynku i ilosc powtorzen. To wszystko skalda sie na trening do ktorego twoj organizm sie nie zdazy przyzwyczaic, wiec stale jest wystawiany na nowe wyzwania.

Lydki najlatwiej robic stojac, jak masz maszyne gdzie mozesz robic siedzac to rob na zmiane masz lydki czesciej wiec zawsze odmiana mile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam wszystkich w nowym miesiącu i w drugim tygodniu mojej diety. Dzisiaj rano waga wskazała 0,5kg mniej..to może niewiele ale mnie cieszy ten wynik

Mam tylko mały problem bo nie wiem jak poukładać sobie treningi w tym miesiącu. Mam do dyspozycji poniedziałek, wtorek, środę i czwartek. A powinnam chyba robić przerwę jednodniową pomiędzy treningami siłowymi..??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium