SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Siostra, nie rozglądaj się za chłopcami tylko ćwicz

Trening to trening - jak to dobrze, ze do mnie na siłownie nie przychodzą dziewczyny... Można normalnie trenować

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Ćwiczę, ćwiczę....
Obli już teraz wiem po co są przerwy pomiędzy ćwiczniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
kazda motywacja dobra

zawsze te przerwy miedzy seriami lepiej mijaja jak sie czlowiek popatrzy chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Dzsiaj zaczynam 3 tydzień ćwiczeń wg Twojego planu Obli (str.5) Powiedz mi tylko czy ten 3,4 tydzień mam wykonywać ćwiczenia w kolejności jak w 1,2 czy już te poprzestawiane?

Planuje też dzisiaj kupić odżywkę białkową bo mi się wczoraj skończyła.Miałam Olimp Whey 100% Protein Concentrate.Smakowała mi bardzo (kokosowa...mniaam), a skład chyba też całkiem do rzeczy za tą cenę.Brałam ją zawsze przed snem.Może znacie jakieś inne które warto kupić?
I jak myślicie, jest wogóle sens w moim przypadku brać odżywki?Szczerze to ja ją traktowałam jako słodki deser,ale jeśli nie ma to sensu to mogę zerwać z tym nałogiem

Do diety się cały czas stosuję wg planu.Także proporcje B/T/W są raczej zachowane.Różnie czytam na tym forum, jedni biorą innym wystarczy ser twarogowy..jak myślicie?

BTW jakaś słaba ostatnio jestem..czasem ciężko mi się z krzesła podnieść.Nie jestem głodna, ani razu nie zaburczało mi w brzuchu od kiedy jestem na tej diecie,ale mimo wszystko mięśnie jakieś słabe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
kup ta odzywke no chyba ze wolisz ser na noc jesc
ja tam sobie wole czekoladowy 'napoj' na noc walnac niz twarog

a oslabienie pewnie przez ta 'cudowna' pogode raz tak raz tak , organizm wariuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Nie no zdecydowanie wole 'napój' A jaką Ty kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
ja to zawsze wszystko co czekoladowe
wiec smak czeko a mam Trec Nutrition Nitroprogen
sa pewnie lepsze bialka, ale to mi wystarcza, raczej dobry sklad i wagowo ok za taka cene

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-09-12 10:03:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
jak na noc to matrix moze ciasteczkowy, dobry ale slodki :) a jak nie matrix to prolongatum moze? :) waniliowe UJDZIE ;) na noc ci cza jakiegos bialka wolnowchanialnego wiec bardzo duza ilosc odzywek odpada w przedbiegach ;)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No opakowanie Matrixa ciasteczkowego kusi mnie od jakiegoś czasu...
A co z tą moją którą obecnie używam?
Olimp Whey 100% Protein Concentrate.

Wiola a kiedy ty bierzesz białko? I ile razy dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
tam jest chyba tylko samo wpc nie? to po/przed treningiem, rano, i w ciagu dnia sie nada :) pijesz tyle ile ci brakuje z zapotrzebowania :) z tego co poczytalam na forumie to tak zeby max 30% bialka bylo tylko z odzywki :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium