SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Szaaary...
Wiesz prawda jest taka że kilka tu dziewczyn z tego forum, które się redukują wcale tego nie potrzebują (moim zdaniem), ale się redukują..Baby zawsze znajdą coś nie tak I jeszcze zawsze u siebie widzą więcej niż u innych,nawet jesli lepiej wyglądają! Tak to jest, więc dla świętego spokoju własnego sumienia, jeszcze wytne te pare kilo

..................................................................

Byłam dzisiaj oczywiście na siłowni.Podoba mi się coraz bardziej.Nawet dwóch kolesi (z długim widac stażem) pytali, jaki mam cel chodząc na siłownie i czy coś trenuję poza siłownią, bo widzą że mam fajnie ułożony plan, którego się trzymam i że niezłą mam kondycję.
Ogólnie stwierdzili że SZACUN dla mnie za to I że inne dzieczyny sapią na aerobiku godzinami,bojąc się o rozrost mieśni, a potem w szatni zajadają się batonami.Ja oczywiście udawałam twardzielkę-a jeszcze niedawno sama do tej grupy należałam
I ogólnie fajna atmosfera się zrobiła.Ja jedyny rodzynek wśród mężczyzn Stwierdzili że mnie do Pekinu wyślą.
Dobra już się nie chwalę

A teraz do rzeczy:
1. wioslowanie sztangielka w opadzie 3x12kg (+3kg progres i póki co starczy)
2. wyciskanie sztangielek na skosie 3x7kg (więcej wezmę ale nie będzie precyzyjnie, wiec póki co się wstrzymam)
1. wyciskanie sztangielek siedzac 3x7kg (wystarczy)
2. wznosy lydek na dwoch nogach 3x5kg - 25powtórzeń
1. uginanie ramion ze sztangielkami 3x7kg (3 seria już ledwo, ledwo)
2. francuskie wyciskanie sztangielki dwuracz siedzac 3x12kg (3 seria lewo)
1. przysiad ze sztangą 3x30kg (oj było ciężko)
2. martwy ciag na prostych nogach sztanga 3x33kg (tu progres niewielki co prawda,ale czuje że spokojnie moze byc wiecej-plecy zdecydowanie mocniejsze, wytrzymają więcej)

+brzuszki
+25min bieżnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
A dasz mi buzie na priv ?

Bo junior przypucowal, ze ladna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
jedyny rodzynek wśród mężczyzn
to jest akurat dobre

idziesz do przodu i bardzo dobrze
musze sie sprezac bo niedlugo mnie przegonisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145

Szary a niech Ci będzie..już tyle w sobie rzeczy przełamałam, że dodatkowe zdjęcie na priva nie zrobi chyba róznicy.. I tak połowa forum już widziała pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
Julita, no cos Ty najpierw cwiczą a potem jedzą batonynie no mi by bylo zal wysiku (ja ewentualnie jem jogurt lub banana, no ale to jest co innego niz czeko-batony), co innego gdy najpierw zjesz za duzo, a potem to spalisz, ale zeby najpierw sie nameczyc a potem to psuc, jeszcze prostymi ww bez sensu, no chyba ze sa sa szczuplutkie i cwicza dla kondycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita to ja tez chce... a co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No Wiola sprężaj się koniecznie... Masz teraz dodatkową moblizacje Póki co jeszcze jesteś forumową siłaczką, ale....ja nie stoje w miejscu

Dobra, dobra też dostaniesz,żeby nie było że coś Cię omineło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
forumowa silaczka to napewno nie jestem niestety
to czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Hmmm...OK, ale jak to się robi???

.................................................

mimi-mimi wiesz ja tego też nie rozumię, nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem co one tam sobie myślą..jedno jest pewne że na siłowni duzo dziewczyn po prostu ściemnia, albo nie mają odpowiedniego treningu i szybko się zniechęcają, bo nie ma efektów i rezugnują..o taką dziewczynę która by poważnie podchodziła jest ciężko, pewnie stad ta dyskusja i zaciekawienie ze strony kolegów z siłowni


Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-19 22:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
http://imageshack.us/

wrzucasz tu i kopiujesz direct link do maila.

Wysylanie maila:

Profil -> Wyslij e-mail
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium