SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julita23/Dziennik-redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Syntha6 jest mieszanka, tez sa tam wegle, ale IMO fajnie sie sprawdza. Smaki mocca, wanilia i ciasteczkowy sa najlepsze.
3,4 tydzien tak jak w poprzednich tylko laczysz w superserie 1,2 cwiczenie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-09-12 12:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
anniczek - taki skład jest tej mojej: OLIMP Whey Protein Complex 100% –specjalnie opracowany matrix białkowy- ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM w formie instant

A Tobie Obli chodzi o Syntrax - Matrix 5.0??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Julita u mnie to jest 3x dziennie,
rano do sniadania (czasem staram sie jajka zamiast ale jakos niezbyt je toleruje moj zoladek wiec przewaznie bialko)
po treningu

i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
julita23 - na noc to z kazeina daj cos, a to sobie zostaw w ciagu dnia :) matrix 5.0 jest dobry - ciasteczkowy, radziu plul czekoladowym, a ja sie czaje teraz na wanile jak mi sie prolongatm skonczy :) ale casteczko jest wypas :>

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
I wliczasz to Wiola do bilansu???Ile ty masz tych kalorii w diecie?

Kupiłam białko dzisiaj,ale z braku laku musiałam kupic Olimpa po raz kolejny, tym razem truskawkowego i powiem Wam że jestem zawiedziona Już nie jest taki dobry jak kokosowy. Ale tak czy inaczej zamówię sobie Synhaxa czekoladowego, albo Matrixa ciasteczkowego.Tylko że w sklepie ich nie mieli..więc póki co Olimp.
..............................................................

A dzisiejszy trening poprostu mnie wykończył..Zaczęłam 3 tydzień i połączyłam cwiczenia tym razem w superserie po 12 powtórzeń.Po siłowych już byłam mokra, a po aerobach nie mogłam ugiąc nóg w kolanach-sztywne i twarde jak u trupa

1. wioslowanie sztangielka w opadzie 3x9kg
2. wyciskanie sztangielek na skosie 3x7kg
1. wyciskanie sztangielek siedzac 3x7kg
2. wznosy lydek na dwoch nogach 3x25powtórzeń 7,5kg
1. uginanie ramion ze sztangielkami 3x15kg (sztanga)
2. francuskie wyciskanie sztangielki dwuracz siedzac 3x9kg
1. przysiad ze sztangą 3x30kg (ostania seria ledwo, ledwo)
2. martwy ciag na prostych nogach sztanga 3x30kg
1. odwrotne brzuszki 40/30/20 powtórzeń
2. klasyczne brzuszki 20/15/10
+10minut na orbitreku
+20minut bieżnia z tętnem 80%

Te odwrotne brzuszki najlepiej robic w taki sposób żeby podnosic nogi lekko nad podłogę, czy może jak najwyżej?

Ogólnie nie wiem czy to zasługa tego treningu,czy ogólnego przyłożenia się do cwiczeń (zapisania się na siłownie) ale zaczęłam zauważac zmiany u siebie. Nigdy nie miałam takiego fajnego brzucha. Nogi też się bardzo poprawiły. Motywacja więc nadal jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Nie wliczam tylko potreningowego
A tak cos ponad 1700kcal wychodzi - liczac wegle w 5 posilkach z tym ze teraz stosuje rotacje wegli, wiec mniej tych kcal wychodzi

ja nigdy wiecej nie kupie niczego truskawkowego..obrzydliwy smak

Julita obiecalas zdjecia, a my czekamy czekamy i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i jak milo Zaczynasz czuc power, przyjemnosc z cwiczen, to sie zwraca wielokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
No ja już też na pewno nie kupie truskawki!!!!
Zdjęcia wrzuce jutro
BTW jutro na wesle idę. Będzie reset nr 2

No no power jest..Dzisiaj na siłowni jakiś koleś zagadał że widzi że dzisiaj też plecki mam w planie jak on. Ja że tak i że "sportowiec" bez MC i przysiadów to nie "spotowiec" On że widzi profesjonalne podejście...tak trzymac Haha! Widzicie jak szybko się uczę...warto było troszkę nade mną popracowac

Zmieniony przez - julita23 w dniu 2008-09-12 23:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
oo i bardzo dobrze, tak dalej trzymac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening i mały dylemat. Tradycyjny split, trening dzielony czy FBW?

Następny temat

Masówka, czy redukcja...

WHEY premium