SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dex, czyli droga po mase z niskim bf ,foto str 32,56,63,68,71,76,98

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
nie wiem ,powoli mnie to ćwiczenie zaczyna wk***iać ,zamiast cieszyć
g**** z diety ,g**** z treningu i jazda po ch** -tak można to wszystko skomentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
po rzyganiu doszło 2 kg dobrego mięcha ,wracaj do zdrowia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ta chyba odeszło jeszcze trochę i zostane mister anorekszyn
ale co muszę przyznać to cyc dziś ładnie się spompował
dzisiejszy posiłek potreningowy : kanapki z serem i szynką oraz banan -do ch**a nie podobne
coraz częściej zaczynam myśleć nad powrotem do sw


Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-10 19:28:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Co Ty gadasz dex... dobrze Ci idzie! Chciałbym miec takie wyniki jak ty w drążku, wyciskaniach na barki i wielu innych. Trzymasz niski bf, a wszystko idzie do przodu tylko nie możesz się spinac o każde niepowodzenie/cheat/nieudany trening bo właśnie to psuje Twoje dobre nastawienie

Ja ostatnio odpuściłem prawie kompletnie diete (czego nie polecam oczywiście) oprócz 3 posiłków, waga mi spadła ale raczej nie odbiło się to jakoś źle na sylwetce.


Wytrwałości i kosekwencji byku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dextr ty się nie przejmuj, ja dzisiaj wstałem o 13 i 2 posiłki już jestem w plecy, teraz wpyerdalam sernik, wszystko pójdzie w brzuch, ale mam wyebane, a jutro wycieczka i dieta McDonald's
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
chyba macie racje ,ale wiem jedno ,teraz póki będę robił 5x5 muszę ogarnąć sobie worek ,bo normalnie mnie nosi \
Vix ty nic mi nie mów o wynikach bo jak się patrzy na twoje siady i mc to poprostu poezja
erwinos to jutro dowalisz mięcha
Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-11 16:26:13

Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-11 16:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no jutro masa wpadnie, a jeszcze mam trening nuk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"muszę ogarnąć sobie worek ,bo normalnie mnie nosi "

Samogwalty przed treningiem wyjatkowo nie wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Słuchaj osoby z doświadczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
dextr
wiem jedno ,teraz póki będę robił 5x5 muszę ogarnąć sobie worek ,bo normalnie mnie nosi

No przyda Ci sie coś nie siłowego, bo u mnie po 5x5 kondycja osłabła bo dopiero pod koniec zacząłem wprowadzac kompleksy sztangowe itp.


dextr
Vix ty nic mi nie mów o wynikach bo jak się patrzy na twoje siady i mc to poprostu poezja

a ja jak widze ile razy sie podciągasz szerokim nachwytem (a podciąganie jest u mnie priorytetem) to Ci zazdroszcze




hahaha Cokta mistrz ciętej riposty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle szyji

Następny temat

Antybiotyk a trening i cykl kreatyna

WHEY premium