SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95225
Chłopaki ja na brak apetytu jakoś nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95225
Trening nr 5 - 22.07.10

ZESTAW B2
Poprzedni taki trening:


Przysiad przedni:

Zmiana - przysiad klasyczny, ATG - czytać opis.
7x 50
7x 70
7x 90
7x 110

Martwy ciąg SUMO:
7x 100
7x 120
7x 140
7x 160
7x 180 FILM
6x 190 FILM

Uginanie nadgarstków "małpim podchwytem":
12x 30
12x 35
12x 40
12x 45

Brzuszki łączone z wyciskaniem sztangi ponad głowe:
Brak.


Komentarze:

Kvrwa pojechałem sobie na trening na godzinę 15. Dojeżdzam [rowerem] a tu drzwi zamknięte. Dzwonie do szefa, a on, że robi sobie przerwy od 14-17... No i na trening pojechałem wieczorem... I nie zdążyłem też pełnego treningu zrobić bo szef zamykał.

- przysiady przednie - 15 minut probowalem zrobic choc 1 przysiad przedni - ZA HVJA SIE NIE DALO! odrywalem piety, spadala sztanga, nawet jak trzymalem sposobem z paskami... 2x bym sie wyiebal... masakra - NIE POTRAFILEM SIE ULOZYC... jezeli WODZU twierdzisz, ze to wymowka - nie jest tak, po prostu nie potrafilem - proste. I nie wiedzialem jak "mocno" isc z ciezarami wiec atg zrobilem lajtowo.

- martwy ciąg sumo - to jest ale śmieszne ćwiczenie mam wrazenie ze prawie sie nie ruszam a kg z ziemi targam zapas sil ze hoho Mialem plan na 200kg, ale stwierdzilem, ze poczekam mega lekko w porownaniu z klasykiem - niebo a ziemia ale niestety w paskach - bo przy trzymaniu w wersji sumo dlonie mam w miejscu gdzie gryf jest gładziutki i się ślizga. Przechwytem probowalem i jakos nie umialem sie ulozyc.

- uginanie małpim - szef wyganiał wiec nie zdażyłem kolejnych serii, zapas. WODZU - nadgarstki wystają poza ławkę czy nie ?

- brzuchocisk - brak.


Do 'drugiego' posilku przedtreningowego wypiłem taką próbeczke:





Smak wanilia - średni

Po treningu, a jednocześnie na noc:






Martwy ciąg SUMO 180kg x7:





Martwy ciąg SUMO 190kg x6:





Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Wodzem nie jestem, ale mogę odpowiedzieć za niego - w uginaniu nadgarstków małpim podchwytem dłonie nie wystają poza ławkę, dlatego jest to połowiczne uginanie

Martwy już imponuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95225
Ok dzieki, bo właśnie mi się w głowie namieszało.

Połowicznie można też uginać z nadgarstkami poza ławką - po prostu nie wychylać w drugą stronę Uginać "w górę" i do poziomu

Pierwszy raz w zyciu robilem SUMO wiec mysle, ze nie tak tragicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6541 Napisanych postów 62356 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778344
będziesz sie uczył frontów ha ha

ja w przyszłym tygodniu mc klasyk będę robił pierszy raz od ho ho

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja wrecz zazdroszcze tym co maja problem z jedzeniem, tzn tym co niemaja takiego ciaglego uczucia ssania
to moje utrapienie

190 dobry ciezar,ja robie lajtowo mc zeby ledzwiowego nieuszkodzic bo kiedys mialem z nim problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6541 Napisanych postów 62356 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778344
ja się zamienię z milą chęcią

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No też tak mam że w sumo wydaje mi się lżej , choć ostatnio i klasyk polubiłem
Zobaczymy jak mi pójdzie maksowanie w klasyku

Z frontami to się nie wypowiadam bo nigdy sam nie próbowałem .
No ale mogłeś nagrać filmik z tych podejść żeby można się pośmiać

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6541 Napisanych postów 62356 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778344
ja w sumie z Wodynem zacząłem od box siadów i przeszedłem na protn a teraz i fron i klasyk

trzeba się uczyć każdej techniki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
rion uwierz mi ze niechcial bys zemna sie zamienic, dzis juz mam takie ssanie ze az glowa mnie boli, a jadlem o 15.30
jak bym sie niepilnowal to w zawodach sumo moglbym startowac,
juz wazylem 110kg, miale ok 50 w lapie ale w pasie cos kolo 110 kawalek czasu to trwalo zanim wrocilem do normalnosci a jeszcze szmat czasu zanim bedzie dobrze

a najgorsze jest to ze ja lubie niezdrowe jedzenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

forma lato