SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Krzyżu9218 - Nowy Ja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
u Krzyż aprostownik i najszerszy grzbietu sie rysuje ładnie, a bf niskli. WIęc jaknajbardfziej to jest poziom na którym należy masować :)

Yurati - pokaż foty , ocenimy :) będze szczera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Micha super!
BF moim zdaniem też na spokojne masowanie (nie bierz ze mnie przykładu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jedzenie klasa samo w sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) nie spodziewałem się że ktoś się w ogóle tym zainteresuje ;)
Mam tylko nadzieję że te odpowiedzi nie są związane z prima aprilis ;D


01.04.17 - Sobota - DNT

Piękna pogoda, temp dochodziła do 25' ;D
Także większość dnia spędziliśmy na dworze ;)

Szama
1. Śledź po kaszubsku, kajzerka
2. Krem z brokułów, ryż z kurczakiem i warzywami.
3. Wpc
4. Twaróg, jogurt, truskawki.

BTW - 150/60/130



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Jakim aparatem robisz zdjęcia jedzenia? Bo wychodzą naprawdę ekstra i w porównaniu do moich to niebo, a ziemia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Masa masa! Dołóż trochę mięcha, a później jakaś redu. Tylko to zawsze jest tak, że to tak prosto brzmi w założeniach, a ciężkie to to w realizacji Ale dobry plan, konsekwencja i normalnie pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Yurati - Zdjęcia robię telefonem ;) model Xiaomi Redmi Pro. Ogólnie szczerze polecam jeśli ktoś nie musi mieć ogryzka w logo a raczej patrzy na parametry ;)

Damian - no właśnie o to chodzi, bo zaraz mi się wydaje że znowu będę mieć 98kg i sam tłuszcz ;D

Szama zostanie podoba, lekko podbije kalorie ale raczej zostaje przy ratowaniu weglami między DT a DNT ;)
Plan albo zostanie push/pull albo przejdę na góra/dół.
Chciałbym spróbować GBC kiedyś ale to chyba dopiero jak wybudują jakąś nową siłownię u mnie w mieście hehe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Ja też teraz jak skończę redu to będę leciał tylko na rotacji ww między DT i DNT. Wcześniej zmieniałem też fat i myślę, że to mógł być delikatny błąd w moim przypadku. Ewentualnie nie sam fakt manipulacji fatem, ale za dużymi jego zmianami

GBC mega, ale racja, wymagana duża przestrzeń i sporo sprzętu. Tak czy siak, kibicuje wciąż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Dzięki bardzo ;).
Zobaczymy co z tego wyjdzie ;D

02.04.17 - Niedziela - DNT
Dzisiaj praca...

Hmm.. dobra wiadomość jest taka, że jutro trening,.. A zla to taka że dalej czuje nadgarstek ;/
Dzisiaj pierwszy krok w kierunku masy, rosół ale z makaronem hehe ;D

Szama
1. Rosół z makaronem, kurczak pieczony, ryż, mizeria. + kostka czekolady z solą morską
2. Kurczak pieczony, ryż, mizeria.
3. Bułki orkiszowe, Almette, pomidor, cebula.

BTW - 190/80/190



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki IF

Następny temat

Obiektywna ocena.

WHEY premium