SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
04.01.2011 - WTOREK
nibyMASA




KORYTO
1. (07:40) 100g ryżu brąz. + 30g owsa + 150g kuraka + pekińska
2. (11:40) 150g ryżu brąz. + 30g owsa + 150g kuraka
3. (15:10) 10g WPC + 150g ryżu brąz. + 100g kuraka
4. (18:00) 150g karkówki + 3 jajka + pekińska
5. (21:00) (Omlet: 3 jajka + 20g WPC) + 40g orzechów + marchewka
6. (00:00) serek wiejski (200g) + 10g oliwy + marchewka



KOKS
do śniadania : 2x Gold Omega-3 / 5g Mono / 2x Magne B6
po treningu : 30g Carbo / 5g Mono
przed snem : 3x Magne B6



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s135.html#post5
Serie rozgrzewkowe nie są wpisywane.
CC = ciężar ciała.

1/28
(klatka ciężko, barki lekko, triceps ciężko)
Ostatni taki trening: --

Pompki na poręczach
CC
Powtórzenia po 1-2 w ilości łącznie chyba około 20, głównie się skupiałem na opuszczaniu, żeby w ogóle wyczaić jak to ma być, no i jest ciężko, im lepiej się "złożyłem" tym ciężej, za tydzień spróbuję 5x5, chyba że nie ma sensu póki co skoro kiepsko idzie ?? Ale jeszcze chyba niezbyt dobra pozycja, to ma być max głęboko, bo im niżej zejdę tym chyba więcej pracy barki przejmują??

Wyciskanie sztangielek na skosie górnym
13x12
15x10
17x8
17x8
{Komentarz: Ciężko zabardzo nie było, dokładnie robiłem, nie dawałem więcej żeby coś dokładać na kolejnych treningach.

Wyciskanie hantli siedząc
9x12
10x10
10x10
{Komentarz: Spompowało zdeka

Unoszenie hantli bokiem w opadzie + unoszenie hantli bokiem stojąc
5x10 + 5x10
5x10 + 5x10
5x10 + 5x10
{Komentarz: ....

Pompki tyłem
CCx10
CCx10
CCx8
10x8
{Komentarz: czułem taki lekki ból, dyskomfort w prawym barku, to samo było przy dipsach. Zawsze przy pompkach tyłem tak miałem.

Wyciskanie francuskie sztangi leżąc
10x10
15x10
15x10
20x8
{Komentarz: Nie mam pojęcia ile waży taka mała sztanga, przyjmuję, że ok 10kg, może i mniej, ale to nieważne. Trochę ciężko w ostatniej, ale wchodziło całkiem fajnie. W sumie nigdy wcześniej tego nie robiłem, zawsze hantle.

Brzuch
Lekko zrobiłem kilka ćwiczeń tak na rozruszanie tylko.

Aeroby
Rowerek stacjonarny, około 15min.


Najbardziej chyba dzisiaj tricepsy dostały Klaty jakoś specjalnie nie odczułem, bardziej chyba barki, no ale to przez to że dipsy chvjowo zrobione bo pierwszy raz, chyba że jednak by je zmienić na przykład na skos dolny, no ale to też nie przełoży się aż tak na siłę w dipsach, tak samo jak ściąganie drążka wyciągu na siłę w podciąganiu.

---



BZDETY
Apetyt powoli rośnie i jest dobrze.
Trening - jakby dipsy poszły lepiej to by było zayebiście A tak to było tylko fajnie
Rozciągać się po treningu czy po aerobach?? Czy to obojętne?


Track na dziś:





--


Xardero - Manipulacja taka była już na redukcji tylko w mniejszym zakresie, potem zrobiłem normalny low-carb bez manipulacji, a na masie od początku mam mniej węgli w DNT, z tym, że teraz różnica jeszcze się nieco powiększyła, ale mam jeden DT więcej no i więcej białka jem


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-01-04 16:36:58

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Widze, że cierpimy na to samo... Ciebie prawy bark, a mnie dla odmiany lewy. Czułem to zwłaszcza jak pierwszy raz sie przysiadłem do dipsów. Jedyne pocieszenie jest u mnie takie, ze im wiecej teraz pelnych dipsow jestem w stanie zrobic, tym mniej w ogole czuje ingerencje barku (smialbym rzec, ze teraz bardziej mnie boli jak jakos na lewej stronie sie mocno opre czy cos ).

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Co za nie fart z tymi barkami, wielu narzeka na nie ostatnio łącznie ze mną
Choć u mnie po tygodniu jak ręką odjął

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
05.01.2011 - ŚRODA
nibyMASA




KORYTO
1. (08:30) 200g makaronu pełnoziarn. + 150g kuraka
Trening
2. (11:50) 130g ryżu brąz. + 150g kuraka
3. (15:30) 130g ryżu brąz. + 150g kuraka + pekińska
4. (18:20) 150g karkówki + 3 jajka + 15g orzechów + warzywa
5. (21:20) (Omlet: 20g WPC + 3 jajka) + 35g orzechów + marchewka + warzywa
6. (00:20) serek wiejski (200g) + 10g oliwy + pekińska



KOKS
do śniadania : 5g Mono
po treningu : 30g Carbo / 5g Mono
do posiłku nr4 : 2x Gold Omega-3
przed snem : 3x Magne B6



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s135.html#post5
Serie rozgrzewkowe nie są wpisywane.
CC = ciężar ciała.

2/28
(nogi lekko, plecy ciężko, biceps lekko)
Ostatni taki trening: --

Martwy ciąg klasyk
50x5
60x5
70x5
77,5x5
85x5
{Komentarz: Bez problemów, ale zmachałem się strasznie, przerwa robi swoje No i chwyt bez komentarza...

Podciąganie na drążku nachwytem szeroko
(zapis x(a+b) oznacza "a" powtórzeń wykonanych samodzielnie i "b" negatywów)
CCx(2+4)
CCx(2+4)
CCx(1+5)
CCx(0+6)
{Komentarz: Masakra, w tej ostatniej serii to już ciężko to negatywami nazwać Łatwiej by było jakbym zaczynał od górnej fazy a ja wybijam się z ziemii nogami i i tak muszę sie trochę podciągnąć, potem wolno opuszczam, ale myślę że dzięki temu postępy szybciej przyjdą.

Wiosłowanie sztangą nachwytem
65x10
67,5x8
67,5x8
72,5x6
{Komentarz: Jeśli chodzi o plecy to lajt, ale miałem porobione wielkie odciski i zmęczony chwyt po mc i podciąganiu, dlatego nie mogłem utrzymać sztangi i stąd ogólnie było ciężko.

Wykroki ze sztangą na karku
20x10
30x10
35x8
{Komentarz: Ta ostatnia już trochę ciężej, pierwszy raz ze sztangą robię, nie wiem czy dam za tydzień 40 bo trochę nad równowagą muszę popracować

Uginanie nóg leżąc na maszynie
zapis "nk" oznacza "n-ty" numer krążka
3kx10
4kx10
4kx10
{Komentarz: Lekko w sumie.

Uginanie ramion z hantlami z supinacją
10x12
10x12
10x12
{Komentarz: Pompaa Dokładnie robiłem.

Aeroby
Rowerek stacjonarny, 5min ( spieszyłem się, z tego wszystkiego nawet zapomniałem rozciągania zrobić , ale lepsze 5min rowerka niż wcale )


---



BZDETY
Dietka około 3400-3500kcal, czyli jeszcze nie tyle co ma być
Jest dobrze, apetyt rośnie w szalonym tempie, ale nie jem narazie więcej, dopiero od piątku coś podbiję jeszcze, czuję że te zaplanowane [3,7k kcal + carbo] może teraz nie wystarczyć, ale obym się mylił
Trening nawet spoko, tylko te odciski mnie wkvrwiły, bolało to strasznie przy wiośle i nie mogłem sztangi utrzymać, chociaż tam było tylko te 67 czy potem 72... ale coś mi się wydaje ze wziąłem troszeczkę grubszy gryf niż zwykle, zobacze następnym razem
Po wczorajszym treningu jest spoko, czuję nieźle wszycho co robiłem A dziś jak po treningu poszedłem na wykłady, to siedziałem jak zombie Dobrze że jutro laba

Track na dziś:





--


Xardero & demolub - zobaczymy jak to u mnie będzie, może tylko ostatnio tak bolało ale to nie było do nie do zniesienia i poza ćwiczeniem nie czułem go wcale, także moze nie jest tak źle


-----

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-01-05 17:54:02

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Coś cienko u ciebie z tym chwytem, co robisz na przedramiona? Polecam zwijanie linki z ciężarkiem :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
na przedramiona robiłem ćwiczenie Sandowa (wrzucałem na poprzedniej stronie jak coś) i jakieś zwisy, trzymanie sztangi na czas sporadycznie, a teraz jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało dokładnie, ale tak jak dziś mc+drążek+wiosło to dla przedramion wystarczy, w soboty będę robił coś osobno

dzisiaj to było głównie przez to że na przerwie się dłonie chyba odzwyczaiły od sztangi i po MC miałem odciski wielkie, sztangę wziąłem przez omyłkę nie ta co zwykle i źle się to trzymało, w rękawiczkach ani tyle bym nie złapał, za tydzień spróbuję wciąć inny gryf, chwyt się poprawi za jakiś czas, na razie ogranicza mocno, ale co zrobić..

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Z tymi poręczami - pooglądaj filmiki Huberta np:

http://www.youtube.com/user/Hubertu81 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Oglądam, oglądam, fronty i inne ćwiczenia też obczajam

Tylko przed kompem to się wie jak to wykonać, ale jak wskoczyłem na poręcze i pierwszy raz tego dipsa chciałem zrobić to ciężko było odpowiednio wykorzystać "wiedzę" Ale we wtorek popróbuję znów, już na pewno będzie sprawniej szło

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Dipsy super sprawa, tylko szkoda, że wciąż nie moge tam przekroczyć bariery +2,5kg
Obyś miał lepszy progres

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Opis blogu zmieniony, więc powiadomki włączone. Będę zaglądał

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium