SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zgadza się - wciągnęło Cię i na buzi ;)
Jaka waga w ogóle obecnie? Czy nie kontrolujesz?

Zaczynam powoli zazdrościć kostki na brzuchu bo u mnie to jej już dawno nie widać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Doris.K
Zgadza się - wciągnęło Cię i na buzi ;)
Jaka waga w ogóle obecnie? Czy nie kontrolujesz?

Zaczynam powoli zazdrościć kostki na brzuchu bo u mnie to jej już dawno nie widać :D



A ostatnio sie ważyłam i jakoś nie schodzi 57 i coś tam po przecinku.
Do kwietnia muszę coś zrzucić i naprawdę zrobić fajną formę


Dzisiaj katowałam nogi. Dosłownie są skatowane , mimo prawie takich samych cieżarów za wyjątkiem suwnicy , gdzie kilogramy podskoczyły.
Zazwyczaj robię w pozycji siedzącej, dzisiaj na leżąco.


WTOREK

TRENING :

1.Unoszenie nogi w podporze
3 s x 15-20 p na nogę

2.Wykroki chodzone
4 s x 12 p x 12.5 kg na rękę

3.HipThrust
4 s x 12 p x sztanga tiguar+ 20 kg .

4.Wypychanie na suwnicy <-progresik 20 kg Nogi wysoko i szeroko , wyciskanie na leżąco
4 s x 15 p x 50 -60 kg

5.Uginanie nóg w leżeniu
3 s x 15 p x 20/20/20/25 kg <- progres 5 kg

6.Wyprosty
3 s x 10+10+max x 50/62.5/85 kg

Uginanie i wyciskanie robiłam w serii łączonej

+30 min cardio na rowerku

DIETA:

1.3 białka , 1 jajo , warzywa
2.100 g piersi z kurczaka, 3 , 25 g kaszy bulgur z makaronem vermicelli ,7 g olej lniany
3.100 g wątróbka drobiowa , warzywa , 25 g kaszy bulgur z makaronem vermicelli
4.Kazeina 28 g , 35 g płatki owsiane górskie , 15 g masło orzechowe
5.100 g piersi kurczaka , warzywa , 15 g oleju lnianego

Dzisiaj byliśmy załatwiać salę, wesele odbędzie się w karczmie góralskiej .
Siostra miała kilka lat wcześniej , mamy sprawdzone , więc super :)

Na zdjęciach w/w karczma oraz widoki :)
I ciasto , które wczoraj robiłam - niestety z FIT nie ma nic wspólnego











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ciekawa miejscówka z tego co widzę ;)
Duże wesele robicie?

Myśleliście już o tym wcześniej (nic się nie chwaliłaś) czy to tak nagle w sumie decyzja podjęta?
Zielone ciasto? Pierwsze widzę, co to za cudo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Myślę, że około 120 osób, czyli takie.. normalne u nas , nie wiem jakie u Was są? Ostatnio jak byłam pod Warszawą, to norma jest 250 u nich .. Jesteśmy 2 lata po zaręczynach...ale w sumie temat wesela jest dopiero od niedawna


Ciasto jest szpinakowe. Mnie kojarzy się z mchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Gratulacje progresu :)
Sali zazdroszczę, też chciałabym wesele w górach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak dla mnie 120 osób to już sporo, 250 to już przesada chyba, że to faktycznie taka liczna jest NAJBLIŻSZA rodzina- znajomi. Jeżeli wchodzą w to jednak ludzie, których się ostatnio widziało kilka lat temu to.... to nie są moje klimaty po prostu.
2 lata po zaręczynach ? A drugie oświadczyny były? Bo po takim czasie to trzeba kolejny pierścionek podarować, żeby to magiczne 'tak' nie straciło daty ważności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Wystarczająco się chłop wykosztował na ten który mam Prawie 150 brylantów na palcu nosze

A u nich pod Warszawą to norma takie wesele... gospodara, kazdy kazdego zna , rodzina tez nie mała i wesele ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nie chcesz wiedzieć składu ciasta 3 jaja , 3/4 szkl cukru , 1 szkl. Oleju , 2 szkl. mąki, 400 g szpinaku i 3 łyżeczki proszku do pieczenia. No i dodatki - sok z cytryny i skórka może gdyby coś pozamieniać dało by się zrobić takie fit..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
pewnie bedzie fajne goralskie weselichooo ! :D

ciacho hmm mozr i pyszne ale wyglad jak mech odrzuca mnie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium