SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Sam nie jadłem, ale pozytywne bardzo opinie słyszałem jeśli chodzi o samopoczucie po dodaniu provi

Co do ładowania, pomysłów też jest dużo i znów przytocze Galenika , chociaż w wielu kwestiach moim zdaniem on błądzi, ale w książce zaleca ładowanie z samych śmieci, węgle i tluszcze do oporu, ale to wszystko jako cheat meal, a nie cały dzień czy x godzin i później przynajmniej 24h postu. I ogólnie wszyscy ci fanatycy na getbig właśnie tak ładują. Zawsze jakiś kolejny punkt widzenia do rozpatrzenia

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2014-07-21 13:40:03

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
wylliam
co rozumiesz przez za malo? tzn po czym wniosles, ze to bylo malo :)


Za dużo jednak "mięcha" poleciało. Lepiej było na większym teściu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Panowie ktos jechal na VLCD stackiem Test + tren + T3 i moglby opisac czy warto na VLCD ? Ogolnie wchodze spowrotem na vlcd z poczatkiem sierpnia jak i z tymi srodkami a jestem ciekaw.

Co Do samego VLCD po 12tyg wszedlem na 150g wegli w DT i ponizej 100g w DNT. Waga caly czas leci w dol ale powoli. Nabicie lepsze, sila wrocila :). I po paru probach dostosowywania wegli w posilkach najlepiej na mnie dziala z samego rana + po treningu. Takze teraz bede przeplatal mysle 4-5tyg VLCD i 2-3Tyg na srednich weglach.

Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2014-07-23 10:30:06

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Od ok miesiaca mam zastuj z waga ladowania nie batdzo pomagaja bo przez kolejny tydzien pozbywam sie wody co wpadnie ok 3kilo. Areo nie dokladam bo dopada mnir hipoglikemia po 30min yragiczne uczucie . Na ostatni szlif daje do 1.09 t3 i clen podklad 500mg cypio zobaczymy jak tobedzie

Zmieniony przez - Kamrys w dniu 2014-07-23 12:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie wiem czy pytanie padlo, ale chcialbym wiedziec jedna rzecz a wlasciwie co jest korzystniejsze przy vlcd. opcja A - robienie ładowań co jakiś czas systematycznie, powiedzmy co te 2tyg, opcja B probowac wytrzymac bez ladowania jak najdluzej, np 4tyg itp.. moze pytanie banalne ale chodzi mi o to czy ladowania co jakis czas moze w jakims sensie przyspieszyc metabolizm? mimo wszystko przy tak niskiej kalorycznosci metabolizm zwalnia z czasem i po ilus tyg spalanie moze nie byc tak efektowe czy jednak moze nie ma to wiekszego znaczenia i zaladowac moge doslownie po skonczeniu diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Spróbuj wytrzymać te 4 tygodnie bez ładowania, potem możesz robić co tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Albo tak jak Słodkiewicz kazał, tzn w rozmowie nie wnikajac juz co kto wbija zeby nie bylo ze zaraz kazdy zacznie gadac co i jak.

Jego opis diety był krotki:

1-5 posiłkow dziennie kazdy 50 gr białka, z 10 tłuszczy i ww wiadomo na 0

tak przez pierwsze 13 dni, w 14 dniu cheat meal (kebab, pizza)- nie słodycze !

I potem taka dieta jw i cheat meal co 7 dni

Pozdrawiam :) to gdzies na wage plus minus 100-110 kg ;)

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2014-07-23 17:34:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14768
co sądzicie o nabiale (twarogu chudnym ) na vlcd niby nabiał zatrzymuje wodę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
mlodykks
Albo tak jak Słodkiewicz kazał, tzn w rozmowie nie wnikajac juz co kto wbija zeby nie bylo ze zaraz kazdy zacznie gadac co i jak.

Jego opis diety był krotki:

1-5 posiłkow dziennie kazdy 50 gr białka, z 10 tłuszczy i ww wiadomo na 0

tak przez pierwsze 13 dni, w 14 dniu cheat meal (kebab, pizza)- nie słodycze !

I potem taka dieta jw i cheat meal co 7 dni

Pozdrawiam :) to gdzies na wage plus minus 100-110 kg ;)

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2014-07-23 17:34:51


ni w dupe ni w oko , juz lepiej na palumbo b+t , tam tez on stosuje dni vlcd tzn fat wcale i wtedy warzywa jak ktos chce to niech se poszuka.i tez cheat zalecany co tydzien tylko cheat meal wiekszosc leci cheat day

Zmieniony przez - konamb w dniu 2014-07-23 17:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
dzięki pater jak dam rade to sprobuje pociagnac tyle.. wczesniej byla rozmowa o tesciu w czasie vlcd i teraz tak sobie mysle ze kurcze malo go mam wzgledem reszty bo raptem 300mg/week no ale leci tez 700trenu A tygodniowo.. niby obawy o mięso są bo zlecialo jakies 8kg w przeciagu 12dni..

zalecany cheat meal czyli trzeba czy raczej na zasadzie jak juz nie mozna usiedziec to mozna sobie pozwolic? zreszta zawsze tak jest, że cheat meal zmienia sie w cheat day a cheat day w cheat tydzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium