SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl redukcyjny tren prop t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
Witam.
Potrzebuję porady...
Przymierzam się do cyklu redukcyjnego i nie za bardzo wiem jak go rozpisać. Mniej więcej myślałem o takim układzie:
1-6 t3 (piramidka)
1-11 tren 75mg e2d
1-14 prop 100mg e2d
Może ktoś mnie poprawi?
Jeśli chodzi o t3 to moje pierwsze spotkanie z tym środkiem (brałem clen ale nie za bardzo przypadł mi do gustu)
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
Obetnę tłuszcze i podniosę węgle może coś się poprawi. Tak jak pisałem treningi głównie siłowe, praktycznie bez cardio, może dlatego słabo leci ale poprzednio było podobnie i leciało szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
Wiek: 36
Waga: 85
Wzrost: 178
Obwód ramienia: 41
Obwód klatki: 115
Obwód uda: -
Obwód talii: 94
Staż na siłowni: 10
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): białko-226, tłuszcze 47, węgle 292
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 7-8 środki: meta,prop,wino,npp,superka, tren
Opisz swój plan treningowy: trening 4-5 razy/tydzień
Cel cyklu: redukcja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: prop+tren 12tyg
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): -
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do tycia
Stan zdrowia: dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie ma
PPM (podstawowa przemiana materii): średnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piramidki w egipcie są Masz jak zrobić badania tarczycowe, przed wejściem na t3?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
na tym t3 to spokojnie polec do skutku
nawet i przez cały cykl
z dawki t3 nie musisz schodzić w dół odstawiasz z dnia na dzień po prostu
jaką dawkę docelowo planujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
no tak, przed na pewno zrobię badania tzn. ma zrobić taki pełny pakiet tarczycowy czy coś wykluczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tsh ft3 ft4
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
lodzianin1
na tym t3 to spokojnie polec do skutku
nawet i przez cały cykl
z dawki t3 nie musisz schodzić w dół odstawiasz z dnia na dzień po prostu
jaką dawkę docelowo planujesz?



Myślałem książkowo zacząć od 25mcg zwiększając co 3 dni o 25mcg w środku wejść do 100mcg i stopniowo co 3dni schodzić o 25mcg.
Czy może warto do tego dorzucić jakąś niedużą ilość clenu?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Clen mezesz dorzucic
Dawka do 100 wystarczy
Z t3 nie schodzisz w dol odstawiasz z dnia na dzien
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Po kuracji T3 kup sobie cynk , selen i jod , tarczyca wcześniej wróci do normy. Z moich doświadczeń lepiej brać T3 krótko a konkretnie , 12tygodni dawki 50-75mcg są dla mnie optymalne, natomiast jeśli chodzi o efektywność to 100-150mcg robi lepszą robotę, ale już nie stosuje takich dawek, jak ktoś trenuje jak pro to takie dawki są jak najbardziej uzasadnione z dodatkiem małych dawek clenbuterolu lub salbutamolu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
T3 z Uni będzie ok? (mam dostęp do uni, bioniche, titan)


Zmieniony przez - niuiek w dniu 2016-08-25 23:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
A co polecacie Panowie na pct pod ten cykl? coś tam w trakcie warto wrzucić (proviron, exe, cabaser)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Helios do cyklu...

Następny temat

asortyment Białoruskiej apteki (mildronate, testosteron)

WHEY premium